Hlášení

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek 9.2.2023 v době od 13,00 do 13,15 hod. prodávat: čerstvá vejce z Hradiště za 145,- a 165,- Kč plato, brambory, cibuli, česnek, med, mák a loupané ořechy.

TJ SPORT Němčičky oznamuje, že díky panujícímu mrazivému počasí se výrazně zlepšují podmínky pro lyžování na svahu v Němčičkách. Od čtvrtka 9.2.2023 tak bude prodloužena provozní doba do 19:00 hod.. Aktuální informace k denní provozní době na www.sportnemcicky.cz. V sobotu pořádá TJ SPORT Němčičky veřejný lyžařský závod pro lyžaře všech věkových skupin. V neděli pak proběhne závod zařazený do seriálu Jihomoravský lyžařský pohár. Po dobu konání závodů bude oba dny celý svah zcela uzavřen. Předpokládané otevření bude ve 14:00 hod..

Policie České republiky varuje občany před falešnými řemeslníky, kteří cílí především na starší občany. Tito podvodníci osloví seniory přímo na ulici, popř. zazvoní u staršího domu, a následně nabízejí provedení drobných zednických oprav. Od důvěřivých seniorů si vyžadují zaplacení zálohy v řádu tisíců korun. Po zaplacení zálohy ale odejdou, aniž by práci vykonali. Podvodníci svou důvěryhodnost zvyšují tím, že se zájemci sepíší fiktivní smlouvu, která však neobsahuje ani údaje o zhotoviteli. V případě, že jste se již stali obětí těchto podvodníků, obraťte se prosím na Policii České republiky. Policisté také rádi uvítají další informace, které povedou k dopadení těchto osob. Své poznatky můžete rovněž sdělit prostřednictvím tísňové linky 158.

Diakonie BETLÉM hledá pečovatele do pobytových sociálních služeb s lidmi s těžkým zdravotním postižením. Místa výkonu práce: Klobouky u Brna, Morkůvky a Brumovice. Mzda od 22.000 Kč/měsíc hrubého. Bližší informace na telefonu 739 221 390 nebo na e-mailu: personalista@betlem.org.