Hlášení 24.10.2022

Oznamujeme občanům, že svoz popelnic bude tento týden proveden mimořádně ve středu 26.10.2022.

Obvodní zdravotní středisko Klobouky, MUDr. Donné oznamuje, že ve čtvrtek 27.10.2022 nebude ordinovat.

Firma Bison Sportswear s.r.o. přijme švadlenu na plný pracovní úvazek. Máš chuť zkusit něco jiného než sériovou výrobu? Zkus zakázkové šití sportovního oblečení. Do provozovny v obci Nesvačilka hledáme švadlenu na plný pracovní úvazek. Pracovní náplň: šití sportovních oděvů. Požadujeme: ochota učit se novým věcem, samostatnost, pracovitost. Praxe v oboru, výhodou. Nabízíme: stabilní dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz, příjemné pracovní prostředí, odpovídající ohodnocení. V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem či telefonicky. E-mail: slatinsky@bison.cz, tel. 777 943 669.

Pan Libor Svoboda pořádá pro místní občany speciální 5 týdenní kurzy angličtiny, španělštiny a francouzštiny. Kurzy jsou zaměřené na výuku jazyka jedinečnou funkční zrychlenou metodou. Kurzy jsou vhodné pro začátečníky a věčné začátečníky ANEB naučte se za několik týdnů to, co se Vám nepodařilo naučit se za několik let na základní, střední nebo vysoké škole. Kurzy budou probíhat podle počtu zájemců buď v místě nebo v Kloboukách u Brna. Bližší informace získáte na mailu info@liborsvoboda.cz“.

Diakonie BETLÉM hledá pracovníky do přímé péče do denního a týdenního stacionáře v Domově Narnie v Morkůvkách. Pomáháme v Narnii dětem s mentálním a kombinovaným postižením. Jedná se o směny od pondělí do pátku, víkendy a svátky jsou volné. Dále nabízíme 3 týdny dovolené v létě, volno také o Vánocích. Mzda od 21.200 Kč hrubého/měsíčně. Bližší informace podá vedoucí na telefonu 736 603 495 nebo na e-mailu: narnie@betlem.org.

Dále hledáme pracovníky do přímé péče v Chráněném bydlení Mirandie v Brumovicích. Pomáháme zde dospělým lidem s těžkým mentálním postižením a autismem. Jedná se o nepřetržitý provoz na denních a nočních směnách. Nástupní mzda od 22.000 Kč/hrubého. Bližší informace na čísle 777 936 577 nebo na mirandie@betlem.org

Dále nabízíme místo pracovníka v přímé péči v Domově Betlém v Kloboukách u Brna. Pomáháme zde dospělým lidem s těžkým tělesným postižením. Jedná se o nepřetržitý provoz na denních a nočních směnách. Nástupní mzda od 22.000 Kč/hrubého. Bližší informace na čísle 739 244 837 nebo na e-mailu: betlem@betlem.org.