Hlášení 9.9.2022

SK Boleradice 1935/Krumvíř B sehraje v neděli 11. 9. 2022 v 16,30 hod. mistrovské utkání v Kosticích. Přijeďte povzbudit naše hráče.

Spolek Brumovických vinařů srdečně zve všechny přátele a milovníky vína na Podzimní otevření sklepů, které se koná v sobotu 10. září od 11 do 19 hodin. Cena vstupenky v předprodeji je 550kč, na místě u radnice 600kč. Přijďte ochutnat vína místních vinařů. Těšíme se na Vás. 

Domov pro seniory v Hustopečích hledáme spolehlivého kuchaře do stravovacího provozu. Náplní práce bude výroba běžných druhů pokrmů pro zaměstnance a klienty domova. Vyučení v oboru výhodou, praxe není podmínkou. Pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod. Nabízí zaměstnanecké benefity a přátelské prostředí. Nástup možný ihned. Informace na tel. 739 649 225, email: mzdy@domovhustopece.cz.

Zubní lékařka v Šitbořicích paní dr. Konečná oznamuje, že nemá povinnost převzít pacienty paní dr. Skalické, která ukončila ordinování v Šitbořicích. Momentálně má naplněnou kapacitu. Pacienti, kteří nemají trvalé bydliště v Šitbořicích a mají zájem se u paní dr. registrovat, mohou po Novém roce volat na telefonní číslo 519 421 255 a informovat se o volné kapacitě, případně budou objednáni k registraci. Děkujeme za pochopení.

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově hledá zaměstnance na pozici vedoucí provozní jednotky do prodejny Jednota Krumvíř. Nástup ihned nebo dohodou. Více informací na webových stránkách www.jednota.cz, sekce Kariéra, na prodejně nebo na tel. čísle 519 500 958.

Obec Brumovice a SDH Brumovice pořádají : Léčba smíchem a zpěvem s paní Zuzanou Bubílkovou. Akce se koná v sobotu 17. 9. 2022 v 19:00 hodin v místní sokolovně. Vstupenky budou v předprodeji na Obecním úřadě Brumovice nebo na SMS ticket. Cena vstupného v předprodeji je 150kč na místě 200kč. Všichni jste srdečně zváni!

Výbor ČZS Boleradice připomíná, že je možné se ještě přihlásit na zájezd , který se koná v sobotu 24.září. Čeká nás komentovaná prohlídka zahradní farmy Ráječek v Tuřanech, návštěva Zahradního centra Čtyřlístek v Bystrci a prohlídka zámku v Židlochovicích. Podrobnosti jsou ve vývěsce. Dále informujeme členy svazu i ostatní zájemce, že mohou přinést své výpěstky na výstavku, která je součástí Vinobraní, v sobotu 17.září ve 14 hod. do Tihelny. Děkujeme za aktivitu a podporu akce.