Hlášení 2.9.2022

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK Brumovice oznamuje, že v tento pátek 2. 9. a v sobotu 3. 9.  pořádá výprodej postelí, matrací, látek a dalšího materiálu za výprodejové ceny. Otevřeno bude v pátek od 9 do 17 hodin, v sobotu od 8 do 14 hodin. Výprodej bude probíhat v obloukové hale a prodejně v Brumovicích.

SK Boleradice 1935/Krumvíř B sehraje v neděli 4. 9. 2022 v 16,30 hod. mistrovské utkání se Slavojem Podivín na domácím hřišti. Přijďte povzbudit naše hráče.

Fotbalový oddíl TJ Sokol Horní Bojanovice pořádá na hřišti v Horních Bojanovicích nábor kluků i děvčat. Přípravky 4 – 11 let, žáci 12 – 15 let. Pátek 2.9.2022 (přípravky od 16,00 hod., žáci od 17,30 hod.)

Elis Textil Servis s.r.o. – závod Velké Pavlovice přijme pracovníky na pracovní pozici „Operátor – rohože“, práce vhodná pro muže. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti. Více informací na tel.: +420 606 054 595. Životopisy zasílejte na adresu: cz.info@elis.com

Hledáme kolegyni na pozici pečovatelky v Domovince Němčičky.Nepřetržitý provoz – denní a noční směna, nelze požadovat pouze denní. Požadavky: ŘP sk. B nutný, kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, empatie a vstřícnost vůči lidem s demencí. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 2 dny indispozičního volna. Mzda od 23000 Kč. Životopisy zasílejte na domovinka@nemcicky.cz. Bližší informace pouze na tel. 777 708 765.

ČZS Boleradice informuje, že jsou ještě volná místa na zájezd 24.9. Novinkou je, že se podařilo zajistit pro nás prohlídku zámku v Židlochovicích. Ten je pro veřejnost uzavřený. Využijte i této jedinečné možnosti navštívit zámek, který patří k nejzachovalejším loveckým zámkům Evropy, a který si oblíbil i náš první prezident T.G.Masaryk. Vítáme i přátele myslivosti, kteří si určitě přijdou na své.

Česká pošta nově ve spolupráci s českou firmou ČEZ Prodej nabízí bezplatné a nezávazné poradenství v oblasti energií – plyn a elektřina. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně záloh, fixací a vyúčtování, obraťte se na poštu Boleradice o radu u paní Plevačové, vedoucí pošty. Ráda Vám pomůže vše vyřešit