Hlášení 29.8.2022

Základní škola Boleradice zve rodiče budoucích prvňáčků v úterý 30.8. v 16 hod. na  schůzku zaměřenou na seznámení s  informačním systémem EDOOKIT. Přijďte prosím bez dětí.

Základní škola Boleradice zve na slavnostní zahájení školního roku, dne 1. září v 8 hodin před budovou školy.

Drůbežárna Prace bude v pátek 2.9.2022 v 11:15 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a kohouty, brojlerová kuřata, káčata a krůty, krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky, 

a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 15 Kč/ks.

Fotbalový oddíl TJ Sokol Horní Bojanovice pořádá na hřišti v Horních Bojanovicích nábor kluků i děvčat. Přípravky 4 – 11 let, žáci 12 – 15 let. Středa 31.8.2022 (přípravky od 16,00 hod., žáci od 17,30 hod.), pátek 2.9.2022 (přípravky od 16,00 hod., žáci od 17,30 hod.)

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK Brumovice oznamuje, že v tento pátek 2. 9. a v sobotu 3. 9.  pořádá výprodej postelí, matrací, látek a dalšího materiálu za výprodejové ceny. Otevřeno bude v pátek od 9 do 17 hodin, v sobotu od 8 do 14 hodin. Výprodej bude probíhat v obloukové hale a prodejně v Brumovicích.

ČZS Boleradice informuje, že jsou ještě volná místa na zájezd 24.9. Novinkou je, že se podařilo zajistit pro nás prohlídku zámku v Židlochovicích. Ten je pro veřejnost uzavřený. Využijte i této jedinečné možnosti navštívit zámek, který patří k nejzachovalejším loveckým zámkům Evropy, a který si oblíbil i náš první prezident T.G.Masaryk. Vítáme i přátele myslivosti, kteří si určitě přijdou na své.

Pozvánka na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ  MORAVOSED V  LEDNICI, který se koná tuto  sobotu 26. srpna  v Lednici v areálu Mendeleum. Zde se dozvíte vše důležité ohledně osiv výsevů a ochrany rostlin. Doporučujeme široké veřejnosti.

Česká pošta nově ve spolupráci s českou firmou ČEZ Prodej nabízí bezplatné a nezávazné poradenství v oblasti energií – plyn a elektřina. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně záloh, fixací a vyúčtování, obraťte se na poštu Boleradice o radu u paní Plevačové, vedoucí pošty. Ráda Vám pomůže vše vyřešit.