Hlášení 19.8.2022

Oznamujeme občanům, že v úterý 23.8.2022 bude na našem úřadě zavřeno.

SK Boleradice, oddíl kopané oznamuje, že nedělní utkání se Sokolem Vranovice je zrušeno z důvodu odhlášení soupeře ze soutěže.

Prodejna IVK Nářadí Hustopeče přijme spolupracovníky na pozice prodavač nářadí a autopříslušenství.

Bližší informace na telefonu 602603862 nebo na prodejně IVK Hustopeče bratislavská 7.

Natural Pack group je rozrůstající se firma ve Starovicích zabývající se  zpracováním máku, pražením, balením oříšků a sušeného ovoce. Do našeho týmu přijmeme zaměstnance na tyto pozice: obsluha výrobní linky/manipulační technik, seřizovač balících linek. Naše společnost Vám nabízí: stravenkový paušál ve výši 60 Kč, zaměstnanecké slevy na výrobky, odpovídající platové ohodnocení. Bližší informace Vám sdělíme na tel. 775 638 747.

Firma Kovo Staněk, s.r.o. Brumovice přijme ihned do HPP hlavní účetní, plat 40-50 000,-Kč. Nástup možný ihned- tel. 724 210 434.

Základní škola a Mateřská škola Brumovice přijme do pracovního poměru od 1.září 2022 vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu volejte na tel. číslo 777 587 915 nebo přijďte přímo do budovy základní školy.

Česká pošta nově ve spolupráci s českou firmou ČEZ Prodej nabízí bezplatné a nezávazné poradenství v oblasti energií – plyn a elektřina. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně záloh, fixací a vyúčtování, obraťte se na poštu Boleradice o radu u paní Plevačové, vedoucí pošty. Ráda Vám pomůže vše vyřešit.

Vinařství VINIUM Velké Pavlovice zve všechny na každoroční akci Vinohraní ve Viniu v sobotu 27. 8. od 15:00 hod. Můžete se těšit na hudební vystoupení skupin Alkehol, Traktor, Harlej, Legendy se vrací a další. Přijďte také na představení Miroslava Donutila Na kus řeči, které bude  už v pátek 26. 8. od 19:00 hod. Všichni návštěvníci sobotní akce můžou zdarma navštívit vinný sklep, kde bude probíhat ochutnávka vín. Více informací najdete na webu vinium.cz. Přijďte si užít konec léta, těšíme se na vás.