Hlášení 9. 8. 2022

Letecko-modelářský klub gen. Františka Peřiny Boleradice pořádá v sobotu dne 13.8.2022  31.ročník leteckého dne „Létáme pro Vás“. Otevření letiště pro veřejnost bude ve 13:00 hodin. Hlavní program zahájí  svým příletem vojenský  vrtulník Mi 171. Ve 14:00 proběhne průlet nad obcí dvou letounů JAS 39 Gripen. Dále se můžete těšit na: letové ukázky modelářů, ukázky sportovních letadel, přílet repliky letounů  Messerschmitt  Bf 109 a Jak 3. Od 16:00 budou probíhat vyhlídkové lety vrtulníkem. Vstupné 100,- a děti zdarma.

Společnost EG.D., a.s. oznamuje, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude  v úterý 16.8.2022 v době od 8,00 do 18,00 hod. přerušena dodávka elektrické energie v celé obci.

Obvodní zdravotní středisko Klobouky u Brna, MUDr. Donné, oznamuje, že od 8.-23.8.2022 nebude ordinovat. Zastupovat ji bude MUDr. Novotná nebo MUDr. Blanář.

Vinařství VINIUM Velké Pavlovice zve všechny na každoroční akci Vinohraní ve Viniu v sobotu 27. 8. od 15:00 hod. Můžete se těšit na hudební vystoupení skupin Alkehol, Traktor, Harlej, Legendy se vrací a další. Přijďte také na představení Miroslava Donutila Na kus řeči, které bude  už v pátek 26. 8. od 19:00 hod. Všichni návštěvníci sobotní akce můžou zdarma navštívit vinný sklep, kde bude probíhat ochutnávka vín. Více informací najdete na webu vinium.cz. Přijďte si užít konec léta, těšíme se na vás. 

Absolvent(k)y i zkušené profesionál(k)y přijme do svého týmu mezinárodní společnost Westfalia Metal v Hustopečích. Otevřené pozice ve výrobě – s praxí i bez:

Operátor / Operátorka výroby, Manipulace (VZV), Svařování ruční CO2 nebo robotické (i bez průkazu)

Specialist(k)a zákaznického servisu s angličtinou nebo němčinou

Čeká Vás přátelské a moderní pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení a různorodá pracovní náplň. Nabízí náborový příspěvek až 30.000,- Kč, široké portfolio benefitů, zaškolení samozřejmostí. Více informací: na Facebooku, na e-mailové adrese wcz-kariera@westfalia-mh.com, nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008.

Elis Textil Servis s.r.o. – závod Velké Pavlovice přijme pracovníky na pracovní pozici „Operátor – rohože“, práce vhodná pro muže. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti. Více informací na tel.: +420 606 054 595. Životopisy zasílejte na adresu: cz.info@elis.com

LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. přijme do hlavního pracovního poměru kvalifikovanou zdravotní sestru. Nabízíme různé zaměstnanecké benefity, ubytování, 30 dnů dovolené, zdravotní volno apod.  Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit přímo v domově na adrese Boženy Němcové 151, Otnice, mailem lila@lila.cz nebo  telefonicky na čísle 544240032.

STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. –  prodejna stavebnin v Bořeticích  přijme do stálého pracovního poměru skladníka – prodavače pro tuto prodejnu. Požadují: znalost stavebních materiálů, příjemné vystupování, znalost práce na PC, řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou, praxe ve skladovém hospodářství výhodou. Nabízí: práci v přátelském pracovním kolektivu, stravenky, zázemí moderního pracoviště, občerstvení na pracovišti. V případě zájmu pošlete životopis na boretice@stavebniny-vajbar.cz nebo volejte na číslo +420 519 430 108.