Nabídka pracovních míst

LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. přijme do hlavního pracovního poměru kvalifikovanou zdravotní sestru. Nabízíme různé zaměstnanecké benefity, ubytování, 30 dnů dovolené, zdravotní volno apod.  Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit přímo v domově na adrese Boženy Němcové 151, Otnice, mailem lila@lila.cz nebo  telefonicky na čísle 544240032.

STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. –  prodejna stavebnin v Bořeticích  přijme do stálého pracovního poměru skladníka – prodavače pro tuto prodejnu. Požadují: znalost stavebních materiálů, příjemné vystupování, znalost práce na PC, řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou, praxe ve skladovém hospodářství výhodou. Nabízí: práci v přátelském pracovním kolektivu, stravenky, zázemí moderního pracoviště, občerstvení na pracovišti. V případě zájmu pošlete životopis na boretice@stavebniny-vajbar.cz nebo volejte na číslo +420 519 430 108.

Absolvent(k)y i zkušené profesionál(k)y přijme do svého týmu mezinárodní společnost Westfalia Metal v Hustopečích. Otevřené pozice ve výrobě – s praxí i bez:

  • Operátor / Operátorka výroby, Manipulace (VZV), Svařování ruční CO2 nebo robotické (i bez průkazu)
  • Specialist(k)a zákaznického servisu s angličtinou nebo němčinou

Čeká Vás přátelské a moderní pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení a různorodá pracovní náplň. Nabízí náborový příspěvek až 30.000,- Kč, široké portfolio benefitů, zaškolení samozřejmostí. Více informací: na Facebooku, na e-mailové adrese wcz-kariera@westfalia-mh.com, nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008.