Hlášení – 7.6.2022

Zveme občany na veřejné zasedání Zastupitelstva městyse Boleradice, které se bude konat ve čtvrtek 9. 6. 2022 od 20:00 hod v sále městyse.

SK Boleradice 1935/Krumvíř B sehraje v sobotu 11. 6. 2022 v 16,30 hod, poslední utkání na domácím hřišti se Sokolem Nosislav. Přijďte povzbudit naše hráče.

Soukromý prodejce bude ve středu 8. 6. 2022 v době od 11,45 do 12,00 hod. prodávat: čerstvá vejce z Hradiště za 2,50,- Kč/ks  a 3,50 Kč/ks, skleníková rajčata, papriky, okurky, kedlubny, brambory, cibuli a nový česnek.

Do naší obce přijede Kamenictví PIETRA a nabízí možnost objednávky na veškeré kamenické práce s jarní slevou až 30 %. Firma nabízí: návrh, výrobu a montáž nových pomníků, renovaci stávajících pomníků, sekání a obnovu nápisů, prodej a montáž náhrobních doplňků. Poradit, popřípadě objednat, si můžete za každého počasí ve čtvrtek 9. 6. 2022 od 11.00 do 11.30hod. na místním hřbitově.

Drůbežárna Prace bude ve středu 8. 6. v 11:15 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a chovné kohouty, 

krůty, brojlerová kuřata, káčata a housata, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 15 Kč/ks.

Vážení příznivci ochotnického divadla, přijměte pozvání do divadla v Boleradicích na premiéru pohádky Princové jsou na draka s písničkami od Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Přijďte s dětmi do divadla v pátek 10. června anebo v neděli 19. června. Bližší informace najdete na webových stránkách www.boleradice-divadlo.cz, kde můžete také provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Prodej je možný i v pokladně divadla vždy hodinu před představením. 

Oznamujeme občanům, že poplatky za svoz a likvidaci komunálního odpadu (popelnice), za psa a pronájem pozemků jsou vybírány na Úřadu městyse nebo je lze uhradit převodem na účet číslo: 109024292/0300, variabilní symbol: číslo domu. Výše poplatku za sběr a svoz odpadu je ve výši: 700,- Kč za osobu, 500,- Kč za děti do 6 let a osoby samostatně žijící starší 70 let. Splatnost poplatků je do 30. 6. 2022.

Drůbež Novák HB – drůbežárna Mírovka bude ve středu 8. 6. 2022 v době od 10:45 hod. prodávat: nosné kuřice před snůškou stáří  17 týdnů, cena 195,- Kč za kus, barva hnědá, černá, kropenatá, bílá a sussexová.

Diakonie BETLÉM zve na benefiční večer Klobouky v Kloboukách, který se uskuteční ve čtvrtek 16. června v 17 hodin v areálu Odstrčilovy vily v Kloboukách u Brna. Výtěžek akce bude použit na dokončení rekonstrukce Odstrčilovy vily, ve které Diakonie poskytuje odlehčovací služby seniorům. Pro návštěvníky je připravený bohatý program a občerstvení. Veškeré informace najdete na stránkách www.betlem.org, nebo na Facebooku Diakonie BETLÉM.

Mužáci z Vrbice vás srdečně zvou na Vrbeckou dědinu, která se bude konat v sobotu od 20 hod na sóle za KD Vrbice. Vystoupí mužácké sbory z Vrbice, Rakvic, Horních Bojanovic, Josefova a Velkých Bílovic, jako hosté vystoupí Jana Osičková, Kateřina Bartoňová a Alexej a Lili Ostapchuk. Doprovází cimbálová muzika Primáš z Boleradic.