Hlášení – 28.3.2022

Drůbež Novák HB- drůbežárna Mírovka bude v pondělí 4. 4. 2022 v době od 10:45 prodávat: nosné kuřice před snůškou stáří 17  týdnů, cena 185  Kč za kus, barva hnědá, černá, kropenatá, bílá a sussexová.

Divadelní spolek bratří Mrštíků zve všechny příznivce a milovníky ochotnického divadla na zahajovací představení přehlídky Mrštíkovo divadelní jaro, které se uskuteční ve středu 30. března. Divadelní spolek z Dolních Bojanovic uvede skvělou odlehčenou komedii s názvem Nerušit, prosím. Uvidíte neuvěřitelně bláznivou frašku plnou zmatků, které může způsobit nevěra a  nalezená mrtvola v luxusním hotelovém pokoji. Titul určitě všechny dobře naladí na druhou polovinu pracovního týdne. Vstupenky na představení je možné koupit prostřednictvím rezervačního systému divadla nebo přímo v pokladně, která bude otevřena hodinu před začátkem představení. Upozorňujeme, že představení začíná už v 19 hodin.

Zájemce o výtvarné umění zveme do divadla na výstavu obrazů Krajina očima vinaře. Vernisáž výstavy bude ve středu 30. března v 17 hodin v klubovně divadla. Srdečně zveme milovníky výtvarného umění i vína. Výstava bude v divadle otevřena před každým představením do konce dubna.

Divadlo Boleradice připravilo pro své příznivce a posluchače Českého rozhlasu Brno literárně-folklorní pořad s humornými historkami z vysílání a písničkami Slováckého Hanácka. Povídat si budeme o životě s rozhlasem i bez, o příhodách z vysílací kabiny a také o tom, co nám do života nadělily Babské rady našich maminek a babiček, které pro nás ve své knize sebrala Jarka Vykoupilová. O hudební doprovod se postará Cimbálová muzika Primáš – bude to po dlouhé době jejich první veřejné vystoupení. Společný večer se koná ve čtvrtek 7. dubna v 19:30. Srdečně vás zveme a těšíme se na vás. Podrobný program divadla s možností rezervace vstupenek najdete na našich webových stránkách www.boleradice-divadlo.cz. Pokladna je otevřena každý pátek od 18 do 19 hodin a hodinu před každým představením. Těšíme se na vaši návštěvu.

Oznamujeme občanům, že poplatky za svoz a likvidaci komunálního odpadu (popelnice), za psa a pronájem pozemků jsou vybírány na Úřadu městyse nebo je lze uhradit převodem na účet číslo: 109024292/0300, variabilní symbol: číslo domu. Výše poplatku za sběr a svoz odpadu je ve výši: 700,- Kč za osobu, 500,- Kč za děti do 6 let a osoby samostatně žijící starší 70 let. Splatnost poplatků je do 30. 6. 2022.