Hlášení – 4.11.2021

SK Boleradice 1935/Krumvíř B sehraje v sobotu 6. 11. 2021 ve 14,00 hod, poslední zápas podzimní části ve Vranovicích. Přijeďte povzbudit naše hráče.

Divadlo Boleradice vás zve na Besedu s osobností. Hostem Jarky Vykoupilové z Českého rozhlasu Brno bude Milan Klapetek, scénárista několika představení v boleradickém divadle. Přijďte si poslechnout zkušeného pedagoga a spisovatele o vzájemné komunikaci a porozumění. Společně se přesvědčíme, že mluvené slovo může vnést do našeho světa více radosti, humoru a přátelství.  Beseda se koná v pátek 12. listopadu v 19:30 hodin. Rezervace vstupenek na webových stránkách Divadla Boleradice nebo osobně každý pátek v pokladně od 18 do 19 hodin. Těšíme se na vaši návštěvu.

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek 4. 11. 2021 v době od 13,00 do 13,15 hod. prodávat: čerstvá vejce z Hradiště za 2,- Kč/ks  a 3,20 Kč/ks, brambory na uskladnění, cibuli, česnek, med a mák.

Obvodní zdravotní středisko Klobouky u Brna MUDr. Vladimíra Donné oznamuje, že nebude ordinovat ve dnech 29. 10. – 9. 11. 2021. V neodkladných případech zastupuje MUDr. Blanář a MUDr, Novotná. Dále oznamuje, že stále probíhá očkování proti sezonní chřipce. V listopadu bude také probíhat očkování proti onemocnění Covid 19. Zájemci se mohou objednávat telefonicky.

Oznamujeme občanům, že poplatky za svoz a likvidaci komunálního odpadu (popelnice), za psa a pronájem pozemků jsou vybírány na Úřadu městyse nebo je lze uhradit převodem na účet číslo: 109024292/0300, variabilní symbol: číslo domu. Výše poplatku za sběr a svoz odpadu je ve stejné výši jako v loňském roce: 500,- Kč za osobu, 300,- Kč za děti do 6 let a osoby samostatně žijící starší 70 let. Splatnost poplatků je do 30. 6. 2021.

Elis Textil Servis s.r.o. – závod Velké Pavlovice přijme brigádníka/brigádnici na sklad. Nástup možný ihned. Více informací na tel.: +420 601 339 428. Životopisy zasílejte na adresu: iva.sale@elis.com.

Atrima spol. s.r.o. hledá nového kolegu na pozici konstruktér strojní. Od zájemců očekáváme: průmyslovou školu strojní/ VŠ strojní, znalost Autocad Inventor, pracovitost a pečlivost, týmového ducha, schopnost učit se novým věcem, znalost cizího jazyka – AJ/NJ, praxe v oboru výhodou. Co je na této práci nejlepší? Velká kreativita, stroje se u nás téměř neopakují. Radost z toho, že uvidíte, jak stroj funguje – jak jste to pěkně vymysleli a zrealizovali. Naše firma je výjimečná vztahy na pracovišti – slušnost, úcta k druhým a snaha pomoci v profesním růstu je u nás samozřejmostí. S tím souvisí i dobrá odměna a zaměstnanecké výhody za dobře odvedenou práci. Bližší informace na https://www.atrima.cz/kariera. Prosíme zájemce, aby se hlásili na emailové adrese: gregerova@atrima.cz

Firma Voliéry Barvík, s.r.o., zabývající se výrobou voliér pro zoologické zahrady a farmy, hledá pro rozšíření výroby pro provozovnu ve Velkých Pavlovicích pracovníky (montážníky) na HPP na dobu neurčitou.  Dobré platové podmínky. Zájemci se můžou hlásit na tel: 724 212 572 nebo emailu j.barvik@seznam.cz.

Absolvent(k)y i zkušené profesionál(k)y přijme do svého týmu Westfalia Metal v Hustopečích. Otevřené pozice: Výroba: s praxí i bez – Operátor / Operátorka výroby, Ruční montáž, Obsluha nebo seřizování strojů, Svařování ruční CO2 nebo robotické.Administrativa: Obchodník/ce – Inside sales s angličtinou, Skladová administrativa, Hlavní účetní, Plánovač/ka s angličtinou Čeká Vás přátelské, moderní pracovní prostředí, ryze české a slovenské týmy a různorodá pracovní náplň. Nabízí motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí, náborový příspěvek 7.500 – 30.000,- Kč a široké portfolio benefitů. Více informací: na e-mailové adrese veronika.mrazkova@westfalia-mh.com, na Facebooku nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008.