Hlášení – 14.10.2021

Obvodní zdravotní středisko Klobouky u Brna, MUDr. Donné oznamuje, že v ordinaci probíhá očkování proti chřipce.

V pátek 15.10.2021 v době od 8.00 – 9.00 hod. bude v naší obci prodávat česká firma ŠOHAJ STRAŽNICE pánské košile s krátkým i dlouhým rukávem  a jiné české textilní výrobky. Dále se budou prodávat: pánské trenýrky, pánské boxerky, pánská a dámská pyžama, pánské pyžamové kabátky, pánské a dámské noční košile a šatové zástěry. Výrobky se budou prodávat v klasických i nadměrných velikostech. Prodejce se zdrží asi 1 hodinu.

Divadelní spolek bratří Mrštíků zve na zájezd do Ostravy, který pořádá v sobotu 27. listopadu s tímto programem: v 9 hod. odjezd z Boleradic, v Ostravě pro zájemce komentovaná prohlídka, návštěva adventních trhů a večer muzikálové divadelní představení Edith a Marlene. Podrobný program si mohou zájemci přečíst na nástěnce u divadla. Na zájezd se můžete přihlásit na telefonním čísle 608 421 476, v místní knihovně nebo v pokladně divadla do pátku 15. října.

SK Boleradice 1935/Krumvíř B sehraje v neděli 17. 10. 2021 v 15,00 hod, poslední mistrovské utkání na domácím hřišti se Sokolem Rakvice. Přijďte povzbudit naše hráče.

Oznamujeme občanům, že poplatky za svoz a likvidaci komunálního odpadu (popelnice), za psa a pronájem pozemků jsou vybírány na Úřadu městyse nebo je lze uhradit převodem na účet číslo: 109024292/0300, variabilní symbol: číslo domu. Výše poplatku za sběr a svoz odpadu je ve stejné výši jako v loňském roce: 500,- Kč za osobu, 300,- Kč za děti do 6 let a osoby samostatně žijící starší 70 let. Splatnost poplatků je do 30. 6. 2021.

Ošetřovatel hospodářských zvířat – stájník. Máte kladný vztah ke zvířatům? Máte dobrou pracovní morálku a zvládáte manuálně pracovat? Nevadí Vám práce o víkendech a svátcích? Pak právě pro Vás je tu zajímavá příležitost! Kontaktujte nás a domluvíme se na prohlídce Vašeho budoucího pracoviště. Pracoviště: Uherčice u Hustopečí. Pracovní náplň: zajišťování úklidu, dezinfekce a čištění stájí. Požadujeme: fyzickou zdatnost pro manuální práci, kladný vztah ke zvířatům, oprávnění na smykový nakladač výhodou, řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. T výhodou, samostatnost a spolehlivost. Nabízíme: zázemí úspěšné české společnosti, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, směnný provoz 12 hodin včetně sobot a nedělí, mzdové ohodnocení v rozpětí 28.000 až 30.000 Kč měsíčně, širokou oblast benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvky na dětskou rekreaci, příspěvek na lázeňský pobyt a příspěvky nad rámec ZP), ubytování neposkytujeme, informace u p. Ladislava Ševčíka na tel.: +420 607 006 526, email: ladislavsevcik@zemos.cz.

Na čerpací stanici Shell Hustopeče přijmeme obsluhu  – práce na směny denní a noční. Další informace na tel. 776 088 719.

LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. přijme do hlavního pracovního poměru kvalifikovaného fyzioterapeuta. Nabízíme různé zaměstnanecké benefity, ubytování, 30 dnů dovolené, zdravotní volno apod.  Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit přímo v domově na adrese Boženy Němcové 151, Otnice, mailem lila@lila.cz nebo  telefonicky na čísle 601 392 785, 544 240 032.

Kadeřnictví a kosmetika Lenka Kyselková Klobouky u Brna nabízí kadeřnické a kosmetické služby. Dámské, pánské a dětské střihy, barvení, melírování, svatební a společenské účesy. Kosmetické ošetření pleti, aromaterapeutické ošetření, líčení, úprava obočí a barvení řas, depilace voskem. Objednávky a informace na tel. 603 827 937.

Společnost VINIUM Velké Pavlovice přijme brigádníky na dohodu o provedení práce a zaměstnance na hlavní pracovní poměr do sklepa a lahvovny. Zájemci volejte na číslo 606 781 077 – slečna Hašlíková.