Hlášení 8.9.2021

Zveme občany na veřejné zasedání zastupitelstva městyse, které se bude konat ve čtvrtek 9.9 2021 od 20:00 hod v přísálí. Program jednání je vyvěšen na úřední desce.

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek 9.9.2021 v době od 13,00 do 13,15 hod. prodávat: čerstvá vejce z Hradiště za 2,- Kč/ks  a 3,20 Kč/ks, dále nabízí brambory, cibuli, česnek, med, mák a švestky.

SK Boleradice 1935, oddíl kopané sehraje v neděli 12.9.2019 v 16,30 hod, další mistrovské utkání v okresním přeboru v Kosticích. Přijeďte povzbudit naše hráče.

Drůbež Novák HB- drůbežárna Mírovka budou v pondělí 13. 9. 2021 prodávat nosné kuřice před snůškou stáří 18  týdnů, cena 185  Kč za kus, barva hnědá, černá, kropenatá, bílá a sussexová.

Divadelní spolek bratří Mrštíků oznamuje, že byl zahájen předprodej vstupenek do místního divadla na podzimní představení. Novou sezónu zahájí divadlo inscenací domácího souboru. V pátek 17. září to bude historická hra  Kulhavý mezek aneb Výbuch na jičínském zámku. Toto představení získalo řadu ocenění odborné poroty a je zařazeno do programu národní přehlídky Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou, která proběhne na konci září. Na počest tohoto úspěchu a u příležitosti zahájení nové divadelní sezóny věnuje divadelní spolek představení Kulhavý mezek v pátek 17. září občanům Boleradic zdarma. Stačí jen přijít nebo si vstupenku zaregistrovat v rezervačním systému nebo osobně v pokladně divadla, která je otevřena každý pátek od 18 do 19 hod. a před každým představením.

Firma: TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů budou v úterý 14. 9. 2021 provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva, revize, kontroly, čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč. Cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 Kč. Cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989

Spolek velkoněmčických vinařů srdečně zve všechny milovníky vinného moku na další ročník NOCI OTEVŘENÝCH SKLEPŮ ve Velkých Němčicích v sobotu 11. září 2021 od 14 hodin. Občerstvení, cimbálová muzika i stanové městečko je připraveno. Sledujte facebook nebo webové stránky www.nocsklepu.cz.

Kloboucká prádelna přijme ihned pracovnice a také brigádnice na praní a žehlení prádla. Bližší informace na telefonním čísle 602 170 172 nebo přímo v provozovně Prádelny na ulici Nádražní 726, Klobouky u Brna.

Firma Kovo Staněk, s.r.o. Brumovice přijme ihned do HPP technologa na jednosměnný provoz s platem 35-40 000,- Kč a pracovníka do práškové lakovny na dvousměnný  provoz, plat 30-35 000,-Kč . Nástup možný ihned – tel. 724 346 286.

Obec Dolní Bojanovice vás zve na koncert kapely NoName, Circus problem a Šroti, který se uskuteční v pátek 17. 9. od 19:00 hodin na návsi obce Dolní Bojanovice. Lístky můžete zakoupit v síti Ticketstream. Více na www.dolnibojanovice.cz

Společnost Mamut agency oznamuje, že z důvodu podání návrhu společnosti TICKET ART s.r.o na insolvenci, jsou nuceni představení Miroslav Donutil – Na kus řeči a představení Vztahy na úrovni zrušit. Částky za vstupenky můžete nárokovat u společnosti TICKET ART s.r.o. nebo podáním návrhu na www.insolvencni-rejstrik.cz v případě, že vstupenky byly zakoupeny on-line nebo na pobočce společnosti TICKET ART. V případě zakoupení vstupenek na Obecním úřadě v Krumvíři, můžete nárokovat vrácení částky za vstupenky na tomto místě. Děkují za pochopení.

Absolventy/ky i zkušené profesionály/ky přijme do svého týmu Westfalia Metal v Hustopečích. Otevřené pozice: Výroba: s praxí i bez – Operátor / Operátorka výroby, Ruční montáž, Obsluha nebo seřizování strojů, Svařování ruční CO2 nebo robotické, Manipulace s VZV. Údržba: Strojní zámečník/ce. Administrativa: Obchodník/ce – Inside sales s angličtinou, Technik/čka s čínštinou. Čeká Vás přátelské, moderní pracovní prostředí, ryze české a slovenské týmy a různorodá pracovní náplň. Nabízí motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí, náborový příspěvek 7.500 – 30.000,- Kč a široké portfolio benefitů. Více informací: na e-mailové adrese veronika.mrazkova@westfalia-mh.com, na Facebooku nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008.