Hlášení 3.6.2021

Divadelní spolek bratří Mrštíků zve k návštěvě regionální divadelní přehlídky Mrštíkovo divadelní jaro, která proběhne v našem divadle ve dnech 3. – 6. června. Vstupenky na přehlídková představení můžete zakoupit v předprodeji nebo v pokladně divadla. Upozorňujeme zájemce o návštěvu divadla, že podmínkou pro vstup do budovy je použití respirátoru a každý návštěvník se u vchodu musí prokázat potvrzením o negativním covid testu, dokladem o ukončeném očkování nebo dokladem o prodělaném onemocnění covidem. Aktuální informace jsou na webu divadla.

SK Boleradice 1935 zve sportovce i diváky na pátý ročník Běhu do lesa, který se koná v sobotu 5. června na fotbalovém hřišti. Běžci se mohou hlásit od 15 hodin. Závod na 6 kilometrů startuje v 17 hodin. Občerstvení zajištěno. Pro děti je připraven skákací hrad. Přijďte podpořit naše běžce.

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK Brumovice oznamuje, že v tento pátek 4. 6. a sobotu 5. 6. pořádá výprodej postelí, matrací, látek a dalšího materiálu za výprodejové ceny. Otevřeno bude od 9 do 17 hodin. Výprodej bude probíhat v obloukové hale a prodejně v Brumovicích.

Šenk u Fuka bude pořádat v sobotu 5.6.2021 od 14:00 hod. dětský den na hřišti v Morkůvkách. Občerstvení v podobě guláše z kotlíku a cigáry z udírny bude k dispozici. Budou nachystány soutěže pro ratolesti a možná pokud se na nás usměje štěstí, dojede i PČR s ukázkou psovodů a techniky a také hasiči, abychom dětem ukázali něco navíc. Těším se na vaši účast.

Elis Textil Servis s.r.o. – závod Velké Pavlovice přijme pracovnici na pracovní pozici „Operátorka provozu – oděvy“. Nástup dle dohody. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti. Případně i jako brigádu. Více informací na tel.: 519 500 432. Životopisy zasílejte na adresu: vojtech.potrecz@elis.com.

Město Klobouky u Brna hledá pracovníka na pozici “Vedoucí řízené skládky odpadu”, požadavky řidičský průkaz skupiny B, C a T. Bližší informace na Městském úřadě nebo na  tel. 519 361 571. Nástup do zaměstnání dle domluvy.

Společnost BEMETA se sídlem v Žatčanech přijme do svého kolektivu ŘIDIČE na „MB ATEGO“, který bude řídit převážně v jihomoravském kraji. Bližší informace Vám rádi sdělíme telefonicky, nebo osobně. Požadujeme: Řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz, zdravotní způsobilost, spolehlivý a zodpovědný přístup, praxe v řízení min. 2 roky. Výhodou: strojní průkaz. Nabízíme: příspěvek na stravování, zázemí stabilní české společnosti, možnost dlouhodobé spolupráce, firemní benefity, seriózní jednání. Kontakt: Žatčany 28, 664 53, Ludmila Fantová, 727 811 552, personalni@bemeta.cz, Daniel Fic, 720 996 086, fic@bemetastav.cz

Oznamujeme občanům, že poplatky za svoz a likvidaci komunálního odpadu (popelnice), za psa a pronájem pozemků jsou vybírány na Úřadu městyse nebo je lze uhradit převodem na účet číslo: 109024292/0300, variabilní symbol: číslo domu. Výše poplatku za sběr a svoz odpadu je ve stejné výši jako v loňském roce: 500,- Kč za osobu, 300,- Kč za děti do 6 let a osoby samostatně žijící starší 70 let. Splatnost poplatků je do 30. 6. 2021.