Hlášení – 21.10.2020

Oznamujeme občanům, že v budově Úřadu městyse Boleradice je k dispozici desinfekční prostředek Anti – Covid, který je na vyžádání dostupný všem občanům městyse. Případní zájemci mohou o desinfekci zažádat na telefonním čísle 725 085 478 nebo na čísle 602 142 119. Desinfekční prostředek jim bude následně doručen k domu.

Vážení spoluobčané, vzhledem k nařízení vlády omezit kontakty mezi lidmi pouze na nezbytné minimum důrazně doporučujeme zejména seniorům toto nařízení přísně dodržovat. V souvislosti s nouzovým stavem vyhlášeným vládou ČR nabízí Městys Boleradice seniorům zajištění nákupů mimo obec a drobných pochůzek, např. do lékárny. Kdo ze seniorů má o tuto nabídku zájem, ať se hlásí na těchto telefonních číslech: 725 085 478 nebo 602 142 119.

Žádáme občany, aby na Úřad městyse Boleradice nahlásili poruchy veřejného osvětlení.

Firma Ludes z Třebíče bude v pátek 23. 10. 2020 prodávat výpěstky českých šlechtitelů. Prodej proběhne od 15:00 do 15:15. Nabízí: Ovocné stromky a dřeviny – jabloně, hrušně, třešně, višně, meruňky, švestky, ryngle, angrešt, rybíz a maliny. Dále léčivky – Rakytník řešetlákový (včetně samců), Muchovník (indiánská borůvka), SAKURA (Japonská okrasná třešeň) převislá 590 Kč, výška kmínku 250cm. Nutno objednat den před prodejem e-mailem nebo telefonicky.

Restaurace na Bařině oznamuje, že prodej poledního menu bude probíhat pouze v době od 11:00 – do 13:00 hod. přes výdejní okýnko.

Absolventy/ky i zkušené profesionály/ky přijme do svého týmu Westfalia Metal v Hustopečích. Otevřené pozice: Operátor / Operátorka výroby (bez praxe, 3 směny), Obsluha strojů  (s praxí i bez, 3 směny), Pracovník / Pracovnice balení (bez praxe, 2 směny), Obsluha mycího zařízení (bez praxe, 2 směny), Soustruh (s praxí, brigáda dle Vašich časových možností nebo hlavní pracovní poměr), Svařování CO2 (s praxí, svařovací průkaz výhodou, 3 směny), Mzdová účetní/personalistka (s praxí, částečný úvazek). Čeká Vás přátelské, moderní pracovní prostředí, ryze české a slovenské týmy a různorodá pracovní náplň. Nabízí motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí a široké portfolio benefitů. Více informací na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008.

Firma Bison Sportswear, s.r.o. přijme do svého kolektivu posilu na pozici grafik/grafička. Zabýváme se výrobou sportovních dresů při použití sublimační technologie tisku. Požadujeme perfektní znalost grafického prostředí Corel Draw. Zkušenosti s produkty Adobe a praxe na podobné pozici výhodou. Jedná se o zhotovení korektur pro zákazníka, tvorbu podkladů pro firemní web apod. Po zájemci bude vyžadována samostatnost, kreativní myšlení, ochota zdokonalovat se a odpovědnost za odvedenou práci. Nabízíme práci v mladém kolektivu perspektivní firmy, stravenky, multisport kartu a odpovídající finanční ohodnocení. V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle: +420 777943669, popř. zašlete email: slatinsky@bison.cz. Adresa pracoviště: Bison sportswear s.r.o., Nesvačilka 115, 664 54, Nesvačilka (okres Brno-venkov).

Společnost ZEMOS a.s. Velké Němčice, farma Uherčice nabízí pracovní místa: Stájník – profese vhodná pouze pro muže, ochota práce o víkendech, svátcích. Požadavky: ŘP skupiny B. Práce na HPP, nástup možný ihned. Nabízíme 25 dnů dovolené, stravenky, mobilní telefon a další benefity. Bližší informace na kontaktu: 607 006 526. Dojička – ochota práce o víkendech, svátcích. Požadavky: ŘP skupiny B. Samostatnost, spolehlivost, kladný vztah ke zvířatům, fyzická zdatnost. Práce na HPP, nástup možný ihned. Nabízíme 25 dnů dovolené, stravenky, mobilní telefon a další benefity. Bližší informace na kontaktu: 607 006 526.