Hlášení – 16.10.2020

Oznamujeme občanům, že v sobotu 17. 10. 2020 nebude sběrný dvůr otevřený. V případě potřeby můžete kontaktovat pracovníka údržby na telefonním čísle: 725 085 478.

Absolventy/ky i zkušené profesionály/ky přijme do svého týmu Westfalia Metal v Hustopečích. Otevřené pozice: Operátor / Operátorka výroby (bez praxe, 3 směny), Obsluha strojů  (s praxí i bez, 3 směny), Pracovník / Pracovnice balení (bez praxe, 2 směny), Obsluha mycího zařízení (bez praxe, 2 směny), Soustruh (s praxí, brigáda dle Vašich časových možností nebo hlavní pracovní poměr), Svařování CO2 (s praxí, svařovací průkaz výhodou, 3 směny), Mzdová účetní/personalistka (s praxí, částečný úvazek). Čeká Vás přátelské, moderní pracovní prostředí, ryze české a slovenské týmy a různorodá pracovní náplň. Nabízí motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí a široké portfolio benefitů. Více informací na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008.

Firma Bison Sportswear, s.r.o. přijme do svého kolektivu posilu na pozici grafik/grafička. Zabýváme se výrobou sportovních dresů při použití sublimační technologie tisku. Požadujeme perfektní znalost grafického prostředí Corel Draw. Zkušenosti s produkty Adobe a praxe na podobné pozici výhodou. Jedná se o zhotovení korektur pro zákazníka, tvorbu podkladů pro firemní web apod. Po zájemci bude vyžadována samostatnost, kreativní myšlení, ochota zdokonalovat se a odpovědnost za odvedenou práci. Nabízíme práci v mladém kolektivu perspektivní firmy, stravenky, multisport kartu a odpovídající finanční ohodnocení. V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle: +420 777943669, popř. zašlete email: slatinsky@bison.cz. Adresa pracoviště: Bison sportswear s.r.o., Nesvačilka 115, 664 54, Nesvačilka (okres Brno-venkov).