Hlášení – 16.9.2020

Letecko-modelářský klub  gen. Františka Peřiny Boleradice pořádá odložený modelářský letecký den „Létáme pro Vás 2020“ a to v neděli 20. 9. 2020 od 13:30. Uvidíte letové ukázky modelářů a sportovních letadel. Pro děti skákací hrad a další doprovodný program. Občerstvení jako vždy zajištěno. Těšíme se na Vás.

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek 17. 9. 2020 v době od 13,00 do 13,15 hod. prodávat: čerstvá vejce z Hradiště za 2,- Kč/ks  a 3,20 Kč/ks, brambory, cibuli na uskladnění, česnek, papriky, okurky, švestky, med a mák.

Divadlo Boleradice zahajuje podzimní sezonu a zve všechny příznivce na představení domácího souboru. V měsíci září vás zveme na reprízy úspěšných inscenací Počestné paní aneb Mistr ostrého meče a inscenaci Kulhavý mezek aneb Výbuch na jičínském zámku. Bližší informace najdete na webových stránkách boleradice-divadlo.cz, kde můžete provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Prodej je možný také v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hodin, nebo hodinu před představením. Těšíme se na vás v divadle v Boleradicích.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 19. 9. 2020 v 11:15 hod. prodávat: mladé kuřice, roční slepice, chovné kohouty, brojlerová káčata, jatečné kachny, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 5 Kč/ks.

Firma: TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů, bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva, revize, kontroly a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční v PÁTEK dne 18. 9. 2020. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350,-Kč. Cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350,-Kč. Cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800,-Kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.

SK Boleradice 1935/Krumvíř B sehraje v neděli 20. 9. 2020 v 15,30 hod, mistrovské utkání v Hustopečích s FC Hustopeče. Přijeďte povzbudit naše hráče.

Zveme Vás do Nikolčic na akci „Nikolčický guláš Cup“, který se bude konat 19. 9. 2020 u kulturního domu. Vstupné 50,-Kč.

Diakonie BETLÉM hledá pracovníky přímé péče do nového Domova Betlém v Kloboukách u Brna. Jedná se o přímou obslužnou péči o dospělé osoby s těžkým tělesným postižením. Nástupní mzda je 20.000 Kč hrubého s možností růstu, nástup možný ihned. Bližší informace Vám podá paní Zuzana Šrahůlková, 739 244 837.

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, přijme pracovníka/pracovnici na pozici Prodavač/ka  –  pokladní do prodejny v Nikolčicích. Nástup je možný ihned. Více informací na prodejně nebo na tel. čísle 519 500958.

Atletický oddíl TJ Agrotec Hustopeče pořádá v úterý 15. 9. 2020 v 16,30h nábor dětí do atletického klubu. Hlásit se mohou děti narozené v letech 2002-2015. Nábor se koná na hřišti u ZŠ Komenského v Hustopečích. Děti si budou moci vyzkoušet hod raketkou, skok z místa nebo start ze závodních bloků. Vítány jsou všechny děti, které mají rády pohyb a chtějí najít nové kamarády. V případě dotazů volejte paní Houdkovou tel. 603 531 229.

Westfalia Metal v Hustopečích přijme do svého týmu nové kolegy a kolegyně na pozice: Operátor / Operátorka výroby (3 směny), Obsluha strojů  (3 směny), Pracovník / Pracovnice balení (2 směny), Brigáda – soustruh (dle Vašich časových možností). Čeká Vás přátelské, moderní pracovní prostředí a různorodá pracovní náplň. Nabízíme motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, apod. Více informací na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008. Těšíme se na Vás.