Hlášení – 16.7.2020

SK Boleradice 1935/Krumvíř B sehraje v sobotu 18. 7. 2020 v 17:00 hod, přátelské utkání v Bošovicích s SK Bošovice. Přijďte povzbudit naše hráče.

Vodovody a kanalizace oznamují, že od pondělí 13. 7. do pátku 17. 7. 2020 budou v naší obci provádět odečty vodoměrů. Prosí občany, kteří mají vodoměr na veřejně nepřístupném místě a nebudou doma, aby stav vodoměru opsali na lístek a připevnili jej na viditelné místo.

Firma Blanář nábytek oznamuje, že tento pátek 17. 7. zahajuje víkendový výprodej, který potrvá do neděle 19.7. V nabídce budou nové postele, mírně poškozené postele, matrace, látky a další materiál za výprodejové ceny. Otevírací doba je pátek a sobota 9 – 17 hodin, neděle 8 – 12 hodin. Výprodej bude probíhat v sídle firmy v Brumovicích.

Kloboučtí stárci, stárky a chasa Vás zvou na Předhodovou diskotéku v Kloboukách u Brna – místo konání areál zámku pod májou. Termín 31. 7. 2020, start ve 20:00 hod. V případě nepříznivého počasí, jako je silný déšť a bouřka, se akce nekoná.

Příměstský tábor „Tudy z nudy“ přichází pro vaše děti s nabídkou různorodého programu plného zábavy a to od 3. 8. do  14. 8. v Kloboukách u Brna. 1. turnus „Kouzla a čáry“, 2. turnus „Svět zvířat“.   Poslední termín pro zaslání přihlášek je 26. 7. Přihlášky a jiné informace jsou dostupné na facebooku „Příměstský tábor TUDY z NUDY“. Doplňující informace Vám poskytne organizátor tábora na mob. čísle 777 906 687.

Firma Stanislav Hovězák s.r.o. provoz výroby dřevěných palet a beden hledá do svého týmu do pracovního poměru dělníka na pozici obsluhy strojů přípravy materiálu a kompletace výrobků. Nabízí pracovní poměr pouze na ranní směnu s velmi dobrým platovým ohodnocením a dodatečnými benefity. Nástup ihned. Zájemci se mohou hlásit telefonicky u jednatelky společnosti paní Zdeny Hovězákové na tel. čísle 604 233 440. Těšíme se na vás!