Hlášení – 26.6.2020

Oznamujeme občanům, že poplatky za svoz a likvidaci komunálního odpadu (popelnice), za psa a pronájem pozemků jsou vybírány na Úřadu městyse nebo je lze uhradit převodem na účet číslo: 109024292/0300, variabilní symbol: číslo domu. Výše poplatku za sběr a svoz odpadu je ve stejné výši jako v loňském roce: 500,- Kč za osobu, 300,- Kč za děti do 6 let a osoby samostatně žijící starší 70 let. Splatnost poplatků je do 30.6.2020.

Vinařský spolek Boleradice Vás zve na Svatojánský košt vín, který se bude konat v sobotu 27. 6. 2020 před sálem městyse Boleradice. K poslechu bude hrát Sklepanka. Začátek akce v 16:00 hod. K občerstvení budou grilované makrely a uzené cigáry. Všichni jste srdečně zváni.

Dětská ambulance Klobouky u Brna, MUDr. Burýšková, oznamuje, že od 29. 6. – 10. 7. 2020 nebude ordinovat. Zástup zajišťuje MUDr. Diblíková z Kobylí.

Topenářský servis s.r.o. společenství kominíků a topenářů bude v pátek 3. 7. 2020 provádět: revize kotlů na tuhá paliva, kontroly a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. Zájemci se mohou objednat telefonicky na čísle: 608 748 989.

Westfalia Metal v Hustopečích přijme do svého týmu nového kolegu / novou kolegyni na pozici: Specialista/Specialistka zákaznického servisu s anglickým a německým jazykem. Čeká Vás přátelské, moderní pracovní prostředí a různorodá pracovní náplň. Nabízíme motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, apod. Více informací na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008. Těšíme se na Vás.

Agrotec a.s., sklad náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku hledá posilu týmu do Hustopečí na pozici „Skladník náhradních dílů“. Náplň práce: vyskladňování zboží od dodavatelů a kontrola přijatých zásilek, výdej zboží zákazníkům a příprava zboží pro rozvoz dopravcem, kontrola podkladů pro evidenci skladového hospodářství. Požadavky: ŘP. zk. B, fyzickou zdatnost, aktivní přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost. Co nabízíme: náročnou, ale zajímavou práci v perspektivní společnosti, možnost seberealizace, profesního a osobního růstu, mnoho zajímavých zaměstnaneckých benefitů, mezi které patří, týden dovolené navíc, příspěvky na dovolenou či stravování. Nástup možný ihned. Více informací na tel. 702 185 nebo e-mail: kariera@agrotec.cz.