Hlášení – 3.6.2020

Místní rybářská skupina žádá své členy, aby v sobotu 6. 6. 2020 přišli k rybníku pomoci s úklidem topolů.

Výbor ČZS Boleradice upozorňuje své členy, že je vyvěšen ve vývěsce ROZPIS SLUŽEB na květinovou výzdobu – truhlíky na mostě u hasičské zbrojnice. Prosíme o přečtení a seznámení.  Za výbor děkuje předseda Pavel Kabela.

Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 4. 6. 2020 v době od 16:00 do 16:30 hod. proběhne v naší obci očkování psů proti vzteklině. Očkovat se budou štěňata a mladí psi ve stáří 3-6 měsíců a dospělí psi. Očkovací průkazy s sebou!! Vystavení nového malého očkovacího průkazu je za 10,-Kč. Důležité upozornění: Poplatek činí 200,-Kč, platnost očkování je prodloužena na dva roky!! Toto očkování psů je povinné ze zákona. V případě zjištění neočkovaného a neočipovaného psa, např. po pokousání nebo i běžné kontrole se chovatelé vystavují postihům plynoucím z tohoto zákona. Finanční pokuta může činit až 50.000,-Kč. V případě zájmu mohou chovatelé požádat o naočkování kombinovanou vakcínou, aplikaci čipu, případně o tablety na odčervení nebo přípravky proti blechám a klíšťatům.

Do naší obce přijede kamenická firma „František Doležal”, která nabízí kompletní služby v oboru: rekonstrukce a opravy starých pomníků, sestavy nových pomníků a zákrytových desek (dodáváme pouze kvalitní materiály), sekání písma – zlacení, stříbření a barvení, pomníkové doplňky – žulové, nerezové, žádná platba předem! Firma poskytuje 2 roky záruku na práci a 5 let na nové pomníky. Zájemci se mohou dostavit před místní hřbitov v pátek 5. 6. 2020 od 16:00 do 16:30 hod.

ZUŠ v Kloboukách informuje, že na svých webových stránkách zveřejnila termín přijímacích zkoušek na školní rok 2020/2021. Tyto informace naleznete zároveň i na webových stránkách městyse Boleradice.

Městský úřad Klobouky u Brna oznamuje, že po dobu výměn oken bude zavřeno.

Z technických důvodů, na budově MěÚ Klobouky u Brna, nebude pracovnice Úřadu práce ČR, kontaktního pracoviště v Hustopečích, ve středu 3. června přijímat žádosti o sběrném místě na městském úřadě v Kloboukách u Brna.

Společnost Dřevo Habrovany nabízí prodej štípaného palivového dřeva, tvrdého i měkkého, v délce polínek 25, 33 a 50 centimetrů s dopravou až k vám domů. Více informací a objednávky na telefonní číslo +420 739 572 972, www.drevohabrovany.cz.

Vinařství U Kapličky v Zaječí přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici pokojská. Průměrné mzda činní 25.000,- hrubého platu. Nástup možný ihned. Bližší informace na tel. čísle 725 995 972.

TJ SPORT Němčičky hledá brigádníky na letní sezónu 2020. Jedná se o pozice plavčík/vodní dozor, prodej vstupenek na koupaliště, pomocné a úklidové práce v občerstvení a na penzionech. Brigáda je vhodná pro studenty i aktivní důchodce. Zájemci se mohou hlásit na číslech 608434805 nebo 777555753.