Hlášení – 29.5.2020

Drůbežárna Prace bude v sobotu 30. 5. 2020 v 11:15 hod. prodávat: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, káčata, housata, husokačeny a krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 5 Kč/ks.

Výbor ČZS Boleradice upozorňuje své členy, že je vyvěšen ve vývěsce ROZPIS SLUŽEB na květinovou výzdobu – truhlíky na mostě u hasičské zbrojnice. Prosíme o přečtení a seznámení.  Za výbor děkuje předseda Pavel Kabela.

Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 4. 6. 2020 v době od 16:00 do 16:30 hod. proběhne v naší obci očkování psů proti vzteklině. Očkovat se budou štěňata a mladí psi ve stáří 3-6 měsíců a dospělí psi. Očkovací průkazy s sebou!! Vystavení nového malého očkovacího průkazu je za 10,-Kč. Důležité upozornění: Poplatek činí 200,-Kč, platnost očkování je prodloužena na dva roky!! Toto očkování psů je povinné ze zákona. V případě zjištění neočkovaného a neočipovaného psa, např. po pokousání nebo i běžné kontrole se chovatelé vystavují postihům plynoucím z tohoto zákona. Finanční pokuta může činit až 50.000,-Kč. V případě zájmu mohou chovatelé požádat o naočkování kombinovanou vakcínou, aplikaci čipu, případně o tablety na odčervení nebo přípravky proti blechám a klíšťatům.

ZUŠ v Kloboukách informuje, že na svých webových stránkách zveřejnila termín přijímacích zkoušek na školní rok 2020/2021. Tyto informace naleznete zároveň i na webových stránkách městyse Boleradice.

Základní a Mateřská škola Boleradice upozorňuje, že do 30. 6. 2020 z důvodu zvýšených hygienických nároků na provoz, se nebude pronajímat tělocvična. Prosíme všechny nájemce o vrácení svěřeného klíče a vyrovnání platby do 15. 6. 2020 v pokladně školy u p. Strakové.

Základní škola Klobouky u Brna oznamuje rodičům, žádajících o přestup žáků na naši školu do 6. ročníků, že veškeré potřebné informace naleznou na internetových stránkách školy  www.zsklobouky.cz v sekci přestup do ZŠ Klobouky. Žádosti o přestup je nutné doručit škole do konce května 2020. Formuláře potřebné k přestupu si můžete také vyzvednout po telefonické domluvě na čísle 774 075 108. Řádně vyplněné žádosti o přestup je možné poslat do školy poštou, datovou schránkou nebo mailem s elektronickým podpisem na adresu info@zsklobouky.cz. Žádost je možné vhodit do poštovní schránky u vchodu školy. Děkujeme

Firma Kovo Staněk, s.r.o. Brumovice přijme ihned do HPP pracovníka s praxí se zaměřením na zednické, obkladačské a pomocné práce na  jednosměnný provoz. Nástup možný ihned – tel. 724 346 286.

Elis Textil Servis s.r.o.-závod Velké Pavlovice přijme pracovníka na pracovní pozici „Operátor provozu – rohože“, práce vhodná pro muže. Nástup dle dohody. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti. Více informací na tel.: 519 500 432. Životopisy zasílejte na adresu: vojtech.potrecz@elis.com.

Společnost Dřevo Habrovany nabízí prodej štípaného palivového dřeva, tvrdého i měkkého, v délce polínek 25, 33 a 50 centimetrů s dopravou až k vám domů. Více informací a objednávky na telefonní číslo +420 739 572 972, www.drevohabrovany.cz.

Vinařství U Kapličky v Zaječí přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici pokojská. Průměrné mzda činní 25.000,- hrubého platu. Nástup možný ihned. Bližší informace na tel. čísle 725 995 972.

TJ SPORT Němčičky hledá brigádníky na letní sezónu 2020. Jedná se o pozice plavčík/vodní dozor, prodej vstupenek na koupaliště, pomocné a úklidové práce v občerstvení a na penzionech. Brigáda je vhodná pro studenty i aktivní důchodce. Zájemci se mohou hlásit na číslech 608434805 nebo 777555753.