Hlášení – 11.5.2020

Zveme občany na veřejné zasedání zastupitelstva městyse, které bude ve čtvrtek 14. 4. 2020 v 20:00 hod. v přísálí. Program jednání je vyvěšen na úřední desce.

Firma JUKKA bude ve čtvrtek 14. května 2020 v čase od 11.00 – 11.45 hodin prodávat stromky k jarní výsadbě: jabloně, hrušně, meruňky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, durancie, třešně, višně, třešňovišně, sloupovité odrůdy jabloní, oskeruše, jeřáb, jedlé kaštany, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  maliny žluté, malinoostružiny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, amelanchier, kiwi, růže, javory červenolisté, rododendrony, azalky, magnolie, dřín jedlý odrůdový a jiné. Všechny sazenice jsou skladovány v řízené chladírně. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 12. 5. 2020  od 11:10 do  11:30 h, prodávat: rajčata, papriky, okurky, kedlubny, salát, ředkvičky. Dále nabízí konzumní brambory, cibuli, česnek, jablka, hrušky, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Prodávají i český med a olejové svíčky za 10 Kč/Ks.

Veřejná obecní knihovna oznamuje, že vzhledem k úpravám plochy před knihovnou bude půjčování zahájeno v pátek 15. května

Základní škola Klobouky u Brna oznamuje rodičům, žádajících o přestup žáků na naši školu do 6. ročníků, že veškeré potřebné informace naleznou na internetových stránkách školy  www.zsklobouky.cz v sekci přestup do ZŠ Klobouky. Žádosti o přestup je nutné doručit škole do konce května 2020. Formuláře potřebné k přestupu si můžete také vyzvednout po telefonické domluvě na čísle 774 075 108. Řádně vyplněné žádosti o přestup je možné poslat do školy poštou, datovou schránkou nebo mailem s elektronickým podpisem na adresu info@zsklobouky.cz. Žádost je možné vhodit do poštovní schránky u vchodu školy. Děkujeme