Hlášení – 27.4.2020

Oznamuje občanům, že svoz odpadu bude probíhat 1. 5. 2020.

Jabor Borkovany oznamuje, že výjimečně přijede v úterý 28. 4. 2020 v 13:00 hod.

Veřejná obecní knihovna oznamuje, že vzhledem k úpravám plochy před knihovnou bude půjčování zahájeno v pátek 15. května

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 28. 4. 2020 od 11:10 do  11:30 h prodávat: Slovenské rajčata, papriky, okurky, kedlubny, ředkvičky. Dále nabízí konzumní brambory, cibuli, česnek, jablka, hrušky, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Prodávají i český med a olejové svíčky za 10 Kč/Ks.

Zdravotní středisko Klobouky oznamuje pacientům, že i nadále trvá nutnost telefonického objednání k ošetření. Dále před vstupem do budovy je vhodné přihlásit se do ambulance telefonicky, aby nedocházelo k nadměrnému hromadění nemocných v jednotlivých ambulancích. Děkujeme za pochopení.

Základní škola Klobouky u Brna oznamuje rodičům, žádajících o přestup žáků na naši školu do 6. ročníků, že veškeré potřebné informace naleznou na internetových stránkách školy  www.zsklobouky.cz v sekci přestup do ZŠ Klobouky. Žádosti o přestup je nutné doručit škole do konce května 2020. Formuláře potřebné k přestupu si můžete také vyzvednout po telefonické domluvě na čísle 774 075 108. Řádně vyplněné žádosti o přestup je možné poslat do školy poštou, datovou schránkou nebo mailem s elektronickým podpisem na adresu info@zsklobouky.cz. Žádost je možné vhodit do poštovní schránky u vchodu školy. Děkujeme

Upozorňujeme občany, že vstup do Úřadu městyse Boleradice je možný pouze zadním vchodem.

Firma Blanář nábytek oznamuje, že od pondělí 27. 4. je opět otevřena firemní prodejna v Brumovicích. Na všechny vystavené postele dostanou zákazníci slevu 20%, na matrace slevu 10%.  Zboží bude zákazníkům dovezeno zdarma. Otevírací doba prodejny je uvedena na webových stránkách firmy www.blanar.cz, ve státní svátek 1. 5. je otevřeno.