Hlášení – 18.3.2020

Jednota Boleradice oznamuje, že do 5. 4. 2020 bude otevřeno od pondělí do pátku pouze do 15 hod. Víkendy zůstávají nezměněny.

Obvodní zdravotní středisko Klobouky u Brna, MUDr. Krytinářová, oznamuje, že po celý týden nebude ordinovat.

Úřad městyse Boleradice oznamuje, že do odvolání bude pro veřejnost otevřeno pouze v pondělí a ve středu od 14:00 do 17:00 hod. Děkujeme za pochopení.

Obvodní zdravotní středisko Klobouky u Brna žádá pacienty, dle nařízení vlády o nouzovém stavu, aby co nejvíce omezili návštěvy ve zdravotním středisku v Kloboukách. Při zdravotních obtížích je nutno nejdříve kontaktovat příslušné ambulance telefonicky a dále postupovat po dohodě s lékařem.  Léky je možno posílat elektronicky na mobil či mail. Neschopenky jsou též vystavovány elektronicky a dle nařízení vlády přítomnost pacienta je nevhodná z důvodu možného šíření koronaviru. Tato opatření jsou platná až do odvolání.  Děkujeme za pochopení. 

Dětská ambulance Klobouky u Brna, MUDr. Burýšková, oznamuje, že do odvolání nebude ordinovat. Dále oznamuje, že poradna se ruší. Kontaktní telefonní číslo v případě akutní potřeby: 608 980 481.

V souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády nebudou pracovnice Úřadu práce ČR Kontaktního pracoviště v Hustopečích v době od 18. 3. 2020 do 2. 4. 2020 přijímat žádosti na sběrném místě na Městském úřadě v Kloboukách u Brna.   Kontaktním pracoviště Úřadu práce ČR v Hustopečích, Mrštíkova 118/9 má stanoveny úřední hodiny pondělí a středa od 9:00 hod. do 12:00 hod. Většinu svých záležitosti bude vyřídit online a telefonicky. Osobní jednání bude umožněno po předchozím telefonickém objednání. Kontakty na zaměstnance jsou na webových stránkách Úřadu práce Hustopeče a města Klobouky u Brna.

Knihovna Boleradice oznamuje, že je do odvolání zavřena.

Divadlo Boleradice oznamuje, že do odvolání jsou všechna představení zrušena. Informace o vrácení vstupného jsou uvedeny na webových stránkách divadla a na nástěnce u budovy divadla.

Z důvodu nouzového stavu pro pandemii jsou od 13. března 2020 do odvolání zrušeny veřejné bohoslužby.

Základní a mateřská škola Boleradice oznamuje, že do odvolání je zcela uzavřena a to i pro sportovní aktivity.

Svaz tělesně postižených ČR z. s. místní organizace Hustopeče ruší členskou schůzi v pátek dne 20. 3. 2020. Po uklidnění situace bude oznámen nový termín členské schůze.

Městská střední odborná škola v Kloboukách u Brna počátkem roku 2021, si připomene 100. výročí založení školy. Vyzýváme všechny bývalé absolventy, pedagogické i provozní zaměstnance školy a ostatní přátele školy, aby nám poskytli kontakty na absolventy ve třídách, zapůjčili dobové foto, diplomy a jiné materiály. Kontaktujte prosím: MěSOŠ Klobouky u Brna. Tel.: 519 419 211-213, 601 380 227. E-mail: vyroci100@sosklobouky.cz. Děkujeme za pochopení a těšíme se na společné setkání.

Firma JUKKA bude prodávat v pátek 20. 3. 2020  v čase  11.00 – 11.45 hodin u hospody v Boleradicích následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, durancie, třešně, višně, třešňovišně, běžné i sloupovité odrůdy, oskeruše, jeřáb, jedlé kaštany, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, rakytníky, lísky, ostružiny,  maliny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, amelanchier, kiwi, fíky, kaki, růže, rododendrony, azalky,   převislé vrby, sazenice jahod a jiné.