Hlášení – 15.1.2020

Soukromý prodejce bude ve čtvrtek 16. 1. 2020 v době od 11:00 hod. prodávat: jablka Rubin za 19,-/kg, cibuli a brambory za 14,-Kč/Kg a hrozny za 49,-Kč/Kg.

Restaurace na Bařině Vás srdečně zve na zabíjačku, která se koná 25. ledna na zahrádce před hospodou. Od 9:00 hod. si budete moct pochutnat na svařáčku a zabíjačkových výrobcích, které budou postupně vyrábět. Taky bude možnost si odnést některé výrobky domů.

Dětská ambulance Klobouky u Brna, MUDr. Burýšková, oznamuje, že od pondělí 20. ledna do pátku 24. ledna nebude ordinovat.

Žádáme občany, aby oznámili na Úřad městyse Boleradice poruchy veřejného osvětlení.

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice zve k návštěvě divadla. V sobotu 18. ledna v 19:30 hod představením “Zločin v přístavní krčmě”, které sehraje Divadelní soubor z Prahy Jižního Města a v neděli 19. ledna v 15 hodin představení “Naši vaši Furianti”, se kterým nás přijede pobavit divadelní soubor z Ořechova. Bližší informace najdete na webových stránkách boleradice-divadlo.cz, kde můžete provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Prodej je možný také v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hodin, nebo hodinu před představením. 

Stabilní mezinárodní společnost Westfalia Metal s.r.o. v Hustopečích aktuálně rozšiřuje své pracovní týmy a pro nové zakázky hledá kolegy/ně na pozice ve 3-směnném provozu: Operátor/ka výroby – vhodné i pro absolventy bez praxe, náborový příspěvek až 30.000,-Kč, ruční svářeč/ka nebo Operátor/ka svařovacího automatu, obsluha strojů. Těšit se na Vás bude tým ryze český a slovenských spolupracovníků v moderním pracovním prostředí. Nabízíme nadstandardně placené noční směny, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování, praní a servis pracovních oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, atd. Informace na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com  nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008.