Hlášení – 5.12.2019

Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice zve své příznivce a milovníky folklóru k návštěvě divadla. Folklórní soubor Jánošíček z Brna uvede v sobotu 14. prosince v 19:30 hod. folklorní pásmo “Na priedomí”, které nás přenese do různých slovenských regionů – Myjavy, Liptova, Terchové, Horehroní, Detvy a Zemplína. Dále probíhá předprodej Jarního předplatného na rok 2020, které zahrnuje vždy jedno představení v měsíci, a to od ledna do května. Toto předplatné může být pěkným vánočním dárkem. Bližší informace najdete na webových stránkách boleradice-divadlo.cz, kde můžete provést rezervaci i zakoupení vstupenek. Prodej je možný také v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hodin, nebo hodinu před představením.

Orel jednota Boleradice Vás zve na zdobení perníčků v sobotu 7.12.2019 od 14 do 17 hod. v divadle v Boleradicích. Perníčky si přineste svoje vlastní, zdobící poleva a malé občerstvení zajištěno. Vstupné dobrovolné.

Restaurace na Bařině si Vás dovoluje pozvat v pátek 6.12.2019 na posezení u kytar a výborná pečená kolena, žebra a křidélka. Přijďte si zazpívat a dát si něco dobrého k jídlu.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kloboukách u Brna a Město Klobouky u Brna zvou na adventní koncert skupiny Cimballica, který se uskuteční v neděli 8.12. od 18 hodin v Kloboukách u Brna v evangelickém kostele na ulici Brněnská 30. Vstupné je 150 Kč.

Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: FAKTURACE VELKOOBCHODU. Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, možnost profesního růstu. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost. KONTAKT: Petra Venková, mob. 608 746 080, email: personalni@nabytek-mikulik.cz.

Ve čtvrtek 5. prosince 2019 od 16.30 do 19.00 hodin v Němčičkách v Arboretu, naproti koupaliště, otevírají čerti brány pekelné pro zlobivé děti i dospělé. Mikuláš a krásní andělé za básničku nadělí každému nějakou tu dobrotu. Vstupné 50 Kč.

Internetový obchod Cukrovinkový svět.cz Vám nabízí široký sortiment produktů od předního českého výrobce cukrovinek značky Pedro. Jedná se o želé v různých tvarech, chutích a ovocné pendreky. Dále nabízí široký výběr lízátek, čokolád, dezertů, a ostatních druhů cukrovinek. Zboží objednané na stránkách www.cukrovinkovysvet.cz lze vyzvednout na prodejně Potraviny ,,U Vašulků“, Masarykova 4, Klobouky u Brna, nebo můžete využít služeb dopravců. Více informací na internetových stránkách www.cukrovinkovysvet.cz. Využijte před Mikulášem a před Vánočními svátky klidného nákupu z pohodlí domova.