Hlášení – 27.11.2019

  • Restaurace na Bařině si Vás dovoluje pozvat v pátek 6.12.2019 na posezení u kytar a výborná pečená kolena, žebra a křidélka. Přijďte si zazpívat a dát si něco dobrého k jídlu.
  • Veřejná obecní knihovna Boleradice paní Marta Korábová a Monika Haniková si vás dovolují pozvat na výstavu s názvem „Kouzlo starých Vánoc“. Výstavu si můžete prohlédnout v sobotu 30. listopadu od 14:30 do 17:30 hod a v neděli 1. prosince od 9:00 do 12:00 hod.
  • Zveme všechny maminky s dětmi na otevření dětské herny v prostorách bývalé ordinace, ve středu 27.11.2019 v 16:30 hod. Pro děti je připraveno představení Divadla Koráb. Těšíme se na Vás.
  • Soukromý prodejce bude ve čtvrtek 28.11.2019 v době od 13,00 do 13,15 hod. prodávat: čerstvá vejce z Hradiště za 1,90,- Kč/ks a 3,20 Kč/ks, dále brambory Marabel, cibuli, česnek, med a mák, dále vykupuje letošní světlé loupané vlašské ořechy za 110,- Kč/kg.
  • OS Nedánov, městys Boleradice a Květiny Vystoupilová si vás dovolují pozvat na „Adventní tvoření a jarmark“, v sobotu 30.11.2019 od 14:30 hod. v sále městyse. Těšit se můžete na vystoupení dětí z MŠ, tvořivé dílny, med a medovinu, netradiční cukroví, knižní antikvariát a prodej vánočních dekorací, dárků a dárečků. Jako host vystoupí s vánočním programem Vokální kroužek ZŠ Šitbořice. V 17:30 hod. společně rozsvítíme vánoční strom v parku před radnicí. Občerstvení zajištěno. Vstupné dobrovolné. Všichni jste srdečně zváni.
  • Město Klobouky u Brna ve spolupráci s kulturní komisí a městskými školami Vás srdečně zvou tuto neděli 1. prosince na kloboucké náměstí i k evangelické faře. Připravili jsme pro Vás akci ADVENTNÍ JISKŘENÍ, od 13 hod budou na náměstí adventní trhy s prodejem výrobků, dárků i připravené občerstvení. Od 14 hod bude hrát k příjemné náladě Žesťový orchestr ZUŠ. Ve velké čekárně bude probíhat retro výstava UŽ PŘIJDE JEŽÍŠEK. „Zde si můžete zakoupit kalendáře z letošních folklorních akcí.“ Po navštívení tradičního adventního trhu u Evangelického kostela, kde budou i dětské dílničky, občerstvení a výrobky místních občanů, Vás čeká na náměstí program žáků  Mateřské školy, Základní školy, folklorního souboru VRBÁSEK a klobouckých MUŽÁKŮ. Moudrým slovem místních farářů i pana starosty se svátečně naladíme na adventní čas. Krásné odpoledne bude završeno rozsvícením vánočního stromu. Všichni jste srdečně zváni.
  • Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: FAKTURACE VELKOOBCHODU. Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, možnost profesního růstu. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost. KONTAKT: Petra Venková, mob. 608 746 080, email: personalni@nabytek-mikulik.cz.