Hlášení – 28.8.2019

  • Sbor dobrovolných hasičů Boleradice Vás srdečně zve v sobotu 31.8.2019 od 16:00 hod. na Vítání podzimu v parku vedle hasičské zbrojnice. Pro děti a dospělé jsou připraveny soutěže a atrakce, 6 druhů piva, limo, uzená cigára a žebra a výstava zemědělské techniky.
  • Školní kuchyně při ZŠ a MŠ Boleradice, nabízí ve školním roce stravování pro veřejnost. Cena obědů je 66,- Kč. Zájemci se mohou přihlásit ve školní kuchyni. Provoz bude zahájen v pondělí 2. září 2019.
  • Základní a mateřská škola Boleradice zve děti, rodiče a přátele na slavnostní zahájení školního roku dne 2. září v 8:00 hod. Tento den bude provoz ZŠ do 9 hod. Školní družina nebude.
  • Pošta Boleradice bude ve čtvrtek 29.8.2019 otevřena pouze dopoledne od 8:00 do 11:00 hod. Odpoledne bude z provozních důvodů zavřeno.
  • Dětská ambulance Klobouky u Brna, MUDr. Burýšková, oznamuje, že od středy 28.8.2019 do pátku 6.9.2019 nebude ordinovat. Zástup zajišťuje MUDr. Diblíková z Kobylí.
  • TJ SPORT Něčičky zve všechny v sobotu 31.8.2019 na Burčákovou zábavu s půlnoční neckyádou. Začátek ve 20:00. Vstupné 100Kč. Hrají Na2fáze a cimbálová muzika Kapric. Burčák i další občerstvení budou připraveny.
  • V sobotu 7.9 se v kulturním domě v Krumvíři  koná od 8:00 do 11:00 burza dětského, dámského, pánského oblečení, příslušenství pro miminka, hraček, obuvi, knih a sportovního vybavení.
  • Skupina zemědělských společností hledá zájemkyni na pozici personalita/mzdová účetní. Znalost účetnictví výhodou, není však podmínkou. Požadavky: min. SŠ vzdělání v oboru ekonomie/finance/účetnictví, praxe na pozici mzdové účetní alespoň 2 roky, znalost zákoníku práce, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost. Nabízíme: zázemí silné a perspektivní společnosti, možnost osobního růstu, závodní stravování, firemní akce pro zaměstnance, nástup možný ihned. Lokalita: Těšany. Pracovní náplň: zpracování mzdového účetnictví, kontrola a evidence pracovní doby, vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení), evidence osobních spisů zaměstnanců, zpracování dovolenek, náhrad mezd v době pracovní neschopnosti, exekuce, pracovní úrazy, roční zúčtování daně, komunikace s úřady a pojišťovnami, spolupráce s finančním a personálním oddělením. Mzda dohodou. Kontakt: Pavel Vinklárek 724030805.
  • Společnost ZEMOS a.s. Velké Němčice nabízí pracovní místo: Dojič  nebo  dojička: ochota práce o víkendech, svátcích, samostatnost, spolehlivost, kladný vztah ke zvířatům, fyzická zdatnost. Nepožadujeme žádnou praxi nebo specifické vzdělání – uchazeče rádi zaučíme. Práce na HPP, měsíční hrubá mzda od 25 tis. do 30 tis. Kč, nástup možný ihned. Nabízíme 25 dnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Bližší info na kontaktu: 607 006 526.