Hlášení – 23.8.2019

  • Pošta Boleradice bude v úterý 27.8.2019 otevřena pouze odpoledne od 14:00 – 15:00 hod. Ráno bude z provozních důvodů zavřeno.
  • Dětská ambulance Klobouky u Brna, MUDr. Burýšková, oznamuje, že od středy 28.8.2019 do pátku 6.9.2019 nebude ordinovat. Zástup zajišťuje MUDr. Diblíková z Kobylí.
  • Žádáme občany, aby na Úřad městyse Boleradice nahlásili poruchy veřejného osvětlení.
  • Vážení rodiče, zveme Vás na informativní schůzku pro rodiče dětí z mateřské školy, která se uskuteční v pondělí 26. 08. 2019 v 16:00 hod. Sdělíme Vám veškeré informace k začínajícímu školnímu roku. Prosíme, přijďte bez dětí. Těšíme se na Vás. Kolektiv MŠ
  • Veřejná obecní knihovna bude z důvodu rekonstrukce a dovolené uzavřena od pátku 9.8. do neděle 25.8.
  • Obvodní zdravotní středisko Klobouky u Brna, MUDr. Donné, oznamuje, že od 9.8. – 27.8.2019 nebude ordinovat.
  • Společnost VINIUM Velké Pavlovice zve všechny na divadelní představení Dívčí válka v podání divadla Františka Ringo Čecha, které se uskuteční v pátek 23. 8. v 19.00 hod. O den později, v sobotu 24. 8., se můžete těšit na již 7. ročník Vinohraní, které začíná v 15:30 hod. Přijďte si poslechnout skupiny Čechomor, Horkýže Slíže, Reflexy, Traktor, Waťák a Křídla! Všichni jsou srdečně zváni také na prohlídku do starého křížového sklepa a vinotéky společnosti VINIUM.
  • Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme pracovníka na brigádu pro Logistický sklad do Hustopeč na měsíc srpen. Nástup je možný ihned. Více informací na tel. čísle 725 941 438.“
  • Skupina zemědělských společností hledá zájemkyni na pozici personalita/mzdová účetní. Znalost účetnictví výhodou, není však podmínkou. Požadavky: min. SŠ vzdělání v oboru ekonomie/finance/účetnictví, praxe na pozici mzdové účetní alespoň 2 roky, znalost zákoníku práce, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost. Nabízíme: zázemí silné a perspektivní společnosti, možnost osobního růstu, závodní stravování, firemní akce pro zaměstnance, nástup možný ihned. Lokalita: Těšany. Pracovní náplň: zpracování mzdového účetnictví, kontrola a evidence pracovní doby, vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení), evidence osobních spisů zaměstnanců, zpracování dovolenek, náhrad mezd v době pracovní neschopnosti, exekuce, pracovní úrazy, roční zúčtování daně, komunikace s úřady a pojišťovnami, spolupráce s finančním a personálním oddělením. Mzda dohodou. Kontakt: Pavel Vinklárek 724030805.
  • Společnost ZEMOS a.s. Velké Němčice nabízí pracovní místo: Dojič  nebo  dojička: ochota práce o víkendech, svátcích, samostatnost, spolehlivost, kladný vztah ke zvířatům, fyzická zdatnost. Nepožadujeme žádnou praxi nebo specifické vzdělání – uchazeče rádi zaučíme. Práce na HPP, měsíční hrubá mzda od 25 tis. do 30 tis. Kč, nástup možný ihned. Nabízíme 25 dnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Bližší info na kontaktu: 607 006 526.