Hlášení – 15.8.2019

  • SK Boleradice 1935, oddíl kopané sehraje v neděli 18. 8. 2019 v 17,00 hod, první mistrovské utkání na domácím hřišti se Sokolem Křepice. Přijďte povzbudit naše hráče.
  • Zveme Vás na letní retro kino před úřadem městyse. Vezměte deku a přijďte si vychutnat domácí i zahraniční klasiky pod širým nebem. Začátek filmů po 21:00 hod. Vstupné dobrovolné a promítání za každého počasí. Ve čtvrtek se můžete těšit na film Tenkrát na Západě, v pátek Utrpení mladého Boháčka a Limonádový Joe, v sobotu Dobrý den, paní Campbellová a Vesničko má středisková a v neděli Byl jednou jeden král… Nebudou chybět ani dobové týdeníky.
  • Veřejná obecní knihovna bude z důvodu rekonstrukce a dovolené uzavřena od pátku 9.8. do neděle 25.8.
  • Obvodní zdravotní středisko Klobouky u Brna, MUDr. Donné, oznamuje, že od 9.8. – 27.8.2019 nebude ordinovat.
  • Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice přijme od září paní na úklid a pomoc s provozem v divadle. Jedná se o práci na 1-3 dny v týdnu v rozsahu 2-4 hodiny před každým představením a v průběhu sezóny dva generální úklidy. V případě zájmu nebo dotazů volejte 724 021 873. Informace také můžete získat v pokladně divadla nebo v místní knihovně u paní Veselé nebo u jednatelky spolku, paní Slávky Chalupové.
  • Divadelní spolek oznamuje, že zahajuje rezervace a předprodej vstupenek na novou divadelní sezonu. Vstupenky je možné rezervovat na webových stránkách divadla od 8. srpna nebo koupit v pokladně divadla od pátku 16. srpna.
  • Společnost VINIUM Velké Pavlovice zve všechny na divadelní představení Dívčí válka v podání divadla Františka Ringo Čecha, které se uskuteční v pátek 23. 8. v 19.00 hod. O den později, v sobotu 24. 8., se můžete těšit na již 7. ročník Vinohraní, které začíná v 15:30 hod. Přijďte si poslechnout skupiny Čechomor, Horkýže Slíže, Reflexy, Traktor, Waťák a Křídla! Všichni jsou srdečně zváni také na prohlídku do starého křížového sklepa a vinotéky společnosti VINIUM.
  • Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme pracovníka na brigádu pro Logistický sklad do Hustopeč na měsíc srpen. Nástup je možný ihned. Více informací na tel. čísle 725 941 438.“