Hlášení – 12.8.2019

  • Společnost VINIUM Velké Pavlovice zve všechny na divadelní představení Dívčí válka v podání divadla Františka Ringo Čecha, které se uskuteční v pátek 23. 8. v 19.00 hod. O den později, v sobotu 24. 8., se můžete těšit na již 7. ročník Vinohraní, které začíná v 15:30 hod. Přijďte si poslechnout skupiny Čechomor, Horkýže Slíže, Reflexy, Traktor, Waťák a Křídla! Všichni jsou srdečně zváni také na prohlídku do starého křížového sklepa a vinotéky společnosti VINIUM.
  • Veřejná obecní knihovna bude z důvodu rekonstrukce a dovolené uzavřena od pátku 9.8. do neděle 25.8.
  • Obvodní zdravotní středisko Klobouky u Brna, MUDr. Donné, oznamuje, že od 9.8. – 27.8.2019 nebude ordinovat.
  • Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice přijme od září paní na úklid a pomoc s provozem v divadle. Jedná se o práci 1-3 dny týdně v rozsahu 2-4 hodiny před každým představením a v průběhu sezóny dva generální úklidy. V případě zájmu nebo dotazů volejte 724 021 873. Informace také můžete získat v pokladně divadla nebo v místní knihovně u paní Veselé nebo u jednatelky spolku, paní Slávky Chalupové.
  • Divadelní spolek oznamuje, že zahajuje rezervace a předprodej vstupenek na novou divadelní sezonu. Vstupenky je možné rezervovat na webových stránkách divadla od 8. srpna nebo koupit v pokladně divadla od pátku 16. srpna.