Hlášení – 9.8.2019

  • Vinařský spolek Autentista Moravia Magna vás zve na 5. ročník festivalu naturálních vín Autentikfest 2019, který se koná v sobotu 10. 8. 2019 od 11.00 hod. v areálu vinných sklepů Tihelňa. Svá vína bude prezentovat 23 vinařů z Rakouska, Maďarska, Slovenska a Moravy. Kromě jiného, budete moci ochutnat také speciality od vyhlášeného maďarského řeznictví Góra.
  • Veřejná obecní knihovna bude z důvodu rekonstrukce a dovolené uzavřena od pátku 9.8. do neděle 25.8.
  • Obvodní zdravotní středisko Klobouky u Brna, MUDr. Donné, oznamuje, že od 9.8. – 27.8.2019 nebude ordinovat.
  • Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice přijme od září paní na úklid a pomoc s provozem v divadle. Jedná se o práci 1-3 dny týdně v rozsahu 2-4 hodiny před každým představením a v průběhu sezóny dva generální úklidy. V případě zájmu nebo dotazů volejte 724 021 873. Informace také můžete získat v pokladně divadla nebo v místní knihovně u paní Veselé nebo u jednatelky spolku, paní Slávky Chalupové.
  • Divadelní spolek oznamuje, že zahajuje rezervace a předprodej vstupenek na novou divadelní sezonu. Vstupenky je možné rezervovat na webových stránkách divadla od 8. srpna nebo koupit v pokladně divadla od pátku 16. srpna.
  • Informujeme občany o možnosti nabídky osobní asistence a péče pro hendikepované a seniory. Pokud hledáte vstřícnou a pohodovou asistentku a pečovatelku se zkušeností, obraťte se na telefonní číslo: 608 750 328.
  • Westfalia Metal Components v Hustopečích aktuálně rozšiřuje své pracovní týmy a hledá kolegy na pozici: Pracovník interní logistiky s VZV, která je vhodná i pro absolventy (praxe s VZV výhodou, ne podmínkou, zaučíme Vás) mzda 21 – 30.000,- Kč/měsíc. Těšit se na Vás bude tým ryze český a slovenských spolupracovníků v moderním pracovním prostředí. Nabízíme nadstandardně placené noční směny, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování i stravenky, praní a servis pracovních oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, atd. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné náborové lince 800 023 008 nebo na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com.