Hlášení – 4.7.2019

  • Drůbežárna Prace bude ve středu 10.7.  ve 12:00 hod. prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krůty, káčata a  husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 5 Kč/ks.
  • Pošta Boleradice oznamuje, že důchody se splatností 4.7., se budou vyplácet 3.7. a důchody se splatností 6.7. se budou vyplácet 4.7. Ostatní splatnosti důchodů jsou beze změny.
  • Český zahrádkářský svaz Boleradice upozorňuje své členy i ostatní občany, že nabízí své služby ve zpracovně ovoce pro letní a podzimní sezonu. SUŠENÍ – kapacita sušičky 22 kg vypeckovaného ovoce za 480,-Kč  a MOŠTOVÁNÍ – cena  5,- Kč za 1 kg ovoce. Bližší informace naleznete ve vývěsce a u správce pana Jaroslava Šillera na mobilu 607 940 864. Přejeme úspěšnou pěstitelskou sezonu. Za výbor předseda Pavel Kabela.
  • Dětská ambulance Klobouky u Brna, MUDr. Burýšková, oznamuje, že po dobu prázdnin bude ordinovat každé pondělí do 16 hod.
  • Domovinka Němčičky přijme kolegyni na hlavní pracovní poměr – pečovatelka v nepřetržitém provozu. Výhodou kurz pracovníka v sociálních službách, praxe v pečování, empatie ke starým lidem, vstřícnost, laskavost. Nástupní mzda: 17 000 Kč, po zapracování navýšení. Benefity: týden dovolené navíc, příplatek za řízení vozidla, oběd zdarma, proplácení pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli, 2 dny indispozičního volna (sick days). Kontakt Blanka Miličková, tel.: 777 708 765, email: domovinka@nemcicky.cz.
  • Hotel Kraví Hora v Bořeticích přijme do svého týmu na HPP RECEPČNÍ. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Své životopisy můžete zasílat na mail reditel@kravihora.cz nebo tel.: 724 558 277.