Hlášení – 29.5.2019

 • Soukromý prodejce bude ve čtvrtek 30. 5. 2019 v době od 13,00 do 13,15 hod. prodávat: čerstvá vejce z Hradiště za 2,- Kč/ks a 3,20 Kč/ks, dále skleníková rajčata, okurky, kedlubny česnek, med a mák.
 • Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 20. května proběhne v naší obci očkování králíků proti moru a myxomatóze a prasata proti července. Případní zájemci se mohou nahlásit na Úřadu městyse Boleradice nejpozději do čtvrtka dopoledne.
 • Výbor místní rybářské skupiny Boleradice zve na schůzi, která se bude konat v pátek 31. 5. 2019 od 20:00 hod v restauraci Na Bařině.
 • Základní umělecká škola v Kloboukách u Brna, vyhlašuje přijímací talentové zkoušky do hudebního a tanečního oboru pro šk. rok 2019/2020. Základní umělecká škola může přijmout žáky od 5-ti let. Přijímací talentové zkoušky se budou konat ve čtvrtek 30. a v pátek 31. 5. 2019 od 12,30 hod. do 17,30 hod., v I. patře ZUŠ v Kloboukách.
 • SK Boleradice 1935, oddíl kopané sehraje v sobotu 1. 6. 2019 v 17,00 hod, další mistrovské utkání v Křepicích s TJ Sokol Křepice. Přijďte povzbudit naše hráče.
 • Domov Betlém Klobouky u Brna vyhlašuje výběrové řízení na pozici Pracovník v sociálních službách. Jedná se o přímou obslužnou péči o osoby s těžkým zdravotním postižením. Více informací na telefonu: 739 244 837
 • Do firmy OTIS hledáme pracovníky na montáž výtahů a eskalátorů, pozice je vhodná pro každého muže, který se alespoň trošku orientuje ve výkresech. Hledáme hodně lidí, je zde možnost zaměstnat i ženy s elektro vzděláním, nabídka není věkově omezená.
 • Coop Jednota Boleradice přijme prodavačku – pokladní. Nástup možný ihned. Více informací na prodejně.
 • Salon Elisha ve Velkých Pavlovicích pořádá kurzy šití pro začátečníky, pokročilé a kurzy šití pro maminky dětem. Více informací na Facebooku Kurzy šití Elisha nebo na telefonu 728 067 749.
 • Společnost ZEMOS a.s. Velké Němčice nabízí pracovní místo: Zemos a.s., přijme zaměstnance na HPP pro pozici ,,opravář zemědělské techniky“. Požadavky: orientace v oboru opravárenství zemědělské techniky, praxe výhodou, znalost práce na soustruhu – výhodou, řidičské oprávnění skupiny B, C svářečský průkaz – výhodou, flexibilita, zručnost, samostatnost. Zajímavé platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, závodní stravování, 25 dnů dovolené. Nástup možný ihned. Kontakt – e-mail dagmar.vintrlikova@zemos.cz, mobil 727808302.
 • Firma Kovo Staněk, s.r.o. Brumovice přijme ihned do HPP- svářeče na CO a TIG na jednosměnný provoz . Nástup možný ihned – tel. 724 346 286.