Hlášení – 11.4.2019

 • Spolek Brumovických vinařů a obec Brumovice si Vás dovolují pozvat na 9. ročník Oblastní výstavy vín, která se uskuteční v sobotu 13. dubna 2019 v sále sokolovny v Brumovicích se zahájením v 13,00 hodin. Od 16,30 hodin bude hrát cimbálová muzika Vonica. Občerstvení je zajištěno Pozíváme nejen Vás, ale i Vaše známé a přátele, přijeďte ochutnat kvalitní vína ze všech podoblastí Moravy a ze Slovenska.
 • Divadelní spolek bratří Mrštíků zve všechny svoje příznivce k návštěvě  nového představení Počestné paní aneb Mistr ostrého meče., které uvede  v neděli 14. dubna v 15 hodin. Tato historická komedie z českého maloměsta, kde hlavními postavami jsou mistr popravčí a jeho žena, kteří se stali trnem v oku počestným paničkám, jistě všechny diváky pobaví. Vstupenky je možné koupit v předprodeji v pátek od 18 do 19 hodin.
 • Drůbež Novák HB- drůbežárna Mírovka, bude 15. 4. 2019 v 10,45 hod. prodávat: nosné kuřice před snůškou stáří 20 týdnů, cena 186 Kč za kus, barva hnědá, černa, bílá a kropenatá a sussexová.
 • SK Boleradice 1935 ve spolupráci se SDH Boleradice bude v sobotu 13. 4. 2019 od 9. hod. provádět sběr železného šrotu a elektroodpadu. Zároveň prosí občany, aby šrot vydělávali z domů až v sobotu ráno před odvozem. Děkujeme
 • SK Boleradice 1935, oddíl kopané sehraje v neděli 14. 4. 2019 v 15,30 hod, mistrovské utkání v Hlohovci se TJ Sokol Hlohovec. Přijeďte povzbudit naše hráče.
 • E. ON Česká republika, s.r.o. oznamuje občanům, že od 8. 4. 2019 do 11. 4. 2019 bude v obci provádět odečty elektroměrů k ročnímu vyúčtování. Žádáme všechny občany, aby umožnili přístup k elektroměrům. Připravte si také stavy elektroměrů ze sklepů, garáží, staveb apod. Odečty se budou provádět na všech elektroměrech bez rozdílu dodavatele el. energie. Za maximální vstřícnost předem děkujeme všem občanům.
 • Dětská ambulance Klobouky u Brna, MUDr. Burýšková, oznamuje, že od 5. – 18. 4. 2019 nebude ordinovat. Zastupující doktorkou bude MUDr. Diblíková v Kobylí.
 • Zahrádkáři Boleradice pořádají ZÁJEZD – BŘECLAV-MIKULOV-PAVLOV v sobotu 4. května 2019, odjezd v 8 hod. od autobusové zastávky. Navštívíme Zahradnictví Malinkovič, Ditrichštejnskou hrobku, Zámeckou zahradu a Archeopark. Cena zájezdu pro člena 50,- pro nečlena 150,- a pro dítě 70,- Kč. Podrobnosti jsou na vývěsce ČZS  a na stránkách Zahrádkářů. Závazné přihlášky se přijímají do 24. dubna u paní Stehlíkové R. mob. 799 511 285 nebo u pana Kabely P. mob. 739 744 818. Všechny srdečně zveme na jistě pěkný výlet.
 • Prodejna elektroinstalačního materiálu firma MALGRE Klobouky u Brna na ulici Masarykova 55 nabízí za akční ceny instalační kabely, krabice, stavební sádru, vypínače, zásuvky, LED žárovky a další zboží. Při nákupu svítidla od firmy NEDES dostane kupující LED žárovku zdarma. Za každý nákup nad 500 Kč obdržíte balení stahovacích pásek jako dárek. Platnost akce je do konce měsíce dubna. Nově byl také zahájen provoz půjčky elektrického nářadí. Bližší informace najdete na internetových stránkách firmy www.malgre.cz. Otevírací doba prodejny je pondělí až pátek od 8 do 17 hodin, v sobotu od 8 do 11 hodin.
 • Domovinka Němčičky hledá kolegyni – brigádnici na pozici – pečovatelka na směny v nepřetržitém provozu. Po zapracování možnost pracovního poměru.
  Výhodou kurz pracovníka v sociálních službách, praxe v pečování, empatie ke starým lidem, vstřícnost, laskavost.
  Informace na tel. 777 708 765.
 • Společnost ZEMOS a.s. Velké Němčice nabízí pracovní místo: dojič  nebo  dojička. Ochota práce o víkendech, svátcích. Požadavky: ŘP skupiny B, samostatnost, spolehlivost, kladný vztah ke zvířatům, fyzická zdatnost. Nepožadujeme žádnou praxi nebo specifické vzdělání – uchazeče rádi zaučíme. Práce na HPP, měsíční hrubá mzda od 25 tis. do 30 tis. Kč, nástup možný ihned. Nabízíme 25 dnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Bližší info na kontaktu: 607 006 526.
 • Úřad městyse Boleradice přijme pracovníka provozu a údržby městyse. Více informací najdete na úřední desce nebo na webových stránkách.