Hlášení – 1.4.2019

  • Dětská ambulance Klobouky u Brna, MUDr. Burýšková, oznamuje, že od 5. – 18. 3. 2019 nebude ordinovat. Zastupující doktorkou bude MUDr. Diblíková v Kobylí.
  • Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 2. 4. 2019 od 11:10 do 11:30 h prodávat: certifikované sadbové brambory z Vysočiny, cibuli, česnek, konzumní brambory, jablka, čerstvou hlívu ústřičnou, žampiony a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med a olejové svíčky. Řidič přijímá objednávky na sadbové brambory na telefonním čísle: 773 000 656
  • Zahrádkáři Boleradice pořádají ZÁJEZD – BŘECLAV-MIKULOV-PAVLOV v sobotu 4. května 2019, odjezd v 8 hod. od autobusové zastávky. Navštívíme Zahradnictví Malinkovič, Ditrichštejnskou hrobku, Zámeckou zahradu a Archeopark. Cena zájezdu pro člena 50,- pro nečlena 150,- a pro dítě 70,- Kč. Podrobnosti jsou na vývěsce ČZS  a na stránkách Zahrádkářů. Závazné přihlášky se přijímají do 24. dubna u paní Stehlíkové R. mob. 799 511 285 nebo u pana Kabely P. mob. 739 744 818. Všechny srdečně zveme na jistě pěkný výlet.
  • Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 4. 4. 2019 v 11:00 hod. prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny mulard, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.
  • Westfalia Metal v Hustopečích aktuálně rozšiřuje své pracovní týmy. Těšit se na Vás bude tým ryze český spolupracovníků v moderním pracovním prostředí. Pro nové projekty hledáme: Operátor výroby – vhodné nejen pro absolventy/ky, Svářeč se zkušenostmi s CO2 nebo svařovacími automaty, náborový příspěvek až 30.000,-Kč, Obsluha strojů, Manipulant/ka, Seřizovač/ka, Nástrojař/ka, Lisař/ka, Obchodník/ce junior (komunikativní AJ), Specialista/ka interní výrobní logistiky (předák). Společnost nabízí velmi zajímavé platové ohodnocení, nadstandardně placené noční směny, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování, praní a servis pracovních oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, kurzy a školení atd. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné náborové lince 800 023 008 nebo na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com.
  • Kateřina Havelková z Velkých Pavlovic Vám nabízí pomoc a poradenství při prodeji či případného problému, Vaší nemovitosti. V Boleradicích prodala již 3 domy. Nabízí Vám nezávaznou konzultaci zdarma. Kontakt Vám předáme na obecním úřadě obce Boleradice.
  • Úřad městyse Boleradice přijme pracovníka provozu a údržby městyse. Více informací najdete na úřední desce nebo na webových stránkách.