Hlášení – 18.3.2019

 • Oznamujeme občanům, že poplatky za svoz a likvidaci komunálního odpadu (popelnice), za psa a pronájem pozemků za rok 2019 jsou vybírány na Úřadu městyse nebo je lze uhradit převodem na účet číslo: 109024292/0300, variabilní symbol: číslo domu. Výše poplatku za sběr a svoz odpadu je ve stejné výši jako v loňském roce: 500,- Kč za osobu, 300,- Kč za děti do 6 let a osoby samostatně žijící starší 70 let. Splatnost poplatků je do 30.6.2018.
 • Zelenina Juvita  Uherský Brod bude v úterý 19. 3. 2019  od 11:10 do 11:30 h, prodávat: certifikované sadbové  brambory z Vysočiny, cibuli, česnek, konzumní brambory, jablka na uskladnění, čerstvou hlívu ústřičnou, žampiony a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med a olejové svíčky. Řidič přijímá objednávky na sadbové brambory na telefonním čísle: 606 575 578.
 • Obvodní zdravotní středisko Klobouky u Brna, MUDr. Donné, oznamuje, že od 18. – 20. března nebude ordinovat.
 • Firma JUKKA bude v pátek 22. března 2019  v čase od 11.00 – 11.45 hodin u hospody v Boleradicích prodávat stromky k jarní výsadbě: jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky,   převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.
 • Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme pracovnici na pozici Prodavačka – pokladní, na prodejnu v Šitbořicích. Nástup je možný ihned. Práce možná na plný nebo zkrácený úvazek, dle domluvy. Více informací na tel. čísle 725 941 438.
 • Rodinné centrum Na Myšáku v obci Těšany vás srdečně zve na jarní bazárek dětského oblečení, sportovního vybavení, hraček a potřeb pro maminky a miminka, který se koná v sobotu 23. března 2019 od 9 do 12.00 hodin v tělocvičně Základní školy Těšany (bočním vstupem).
 • Firma BV Brumovice výtahy s.r.o. hledá pracovníka na pozici: zámečník, svářeč. Velikost úvazku: HPP na dobu neurčitou se zkušební dobou, provozovna Brumovice. Firma nabízí: zajímavou, dobře placenou práci v zavedené firmě, mladý kolektiv. Kontaktní osoba: p. Martin Babáček, tel. 603 218 765.
 • STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. –  prodejna stavebnin v Hustopečích přijme do stálého pracovního poměru skladníka pro tuto prodejnu. Dobré platové podmínky, příjemný  kolektiv, nové moderní pracoviště, zaměstnanecké bonusy. Nástup možný ihned. Bližší informace na prodejně stavebnin v Hustopečích nebo na tel. čísle 519 333 444.
 • Oznamujeme všem občanům, že v obci Šitbořice byl zprovozněn bankomat. Je umístěn na budově zdravotního střediska na ulici Divácká a je přístupný non stop. Tento přístroj provozuje Fio banka.
 • Westfalia Metal v Hustopečích aktuálně rozšiřuje své pracovní týmy. Těšit se na Vás bude tým ryze český spolupracovníků v moderním pracovním prostředí. Pro nové projekty hledáme: Operátor výroby – vhodné nejen pro absolventy/ky, Svářeč se zkušenostmi s CO2 nebo svařovacími automaty, náborový příspěvek až 30.000,-Kč, Obsluha strojů, Manipulant/ka, Seřizovač/ka, Nástrojař/ka, Lisař/ka, Obchodník/ce junior (komunikativní AJ), Specialista/ka interní výrobní logistiky (předák). Společnost nabízí velmi zajímavé platové ohodnocení, nadstandardně placené noční směny, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování, praní a servis pracovních oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, kurzy a školení atd. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné náborové lince 800 023 008 nebo na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com.
 • Firma Kovo Staněk, s.r.o. Brumovice přijme do HPP- skladníka/skladnici a pracovníka na VZV- jednosměnný provoz. Nástup možný ihned – tel. 724 346 286.
 • Úřad městyse Boleradice přijme pracovníka provozu a údržby městyse. Více informací najdete na úřední desce nebo na webových stránkách.