Hlášení – 24.1.2019

  • Vodovody a kanalizace oznamují, že od pondělí 21.1. do čtvrtka 24.1.2019 budou v naší obci provádět odečty vodoměrů. Prosí občany, kteří mají vodoměr na veřejně nepřístupném místě a nebudou doma, aby stav vodoměru opsali na lístek a připevnili jej na viditelné místo.
  • ZŠ a MŠ Boleradice hledá kvalifikovanou učitelku či učitele do mateřské školy. Jedná se o celý pracovní úvazek s dobou nástupu možnou ihned. Požadujeme profesionální přístup, vstřícné chování k dětem i rodičům. Nabízíme kvalitní zázemí, klidné prostředí a menší počet dětí ve třídě. Zájemci mohou poslat životopis na e-mail: reditelka@boleradice.cz nebo telefonovat na číslo 722 199 668.
  • Divadelní spolek bratří Mrštíků zve srdečně na 25. divadelní bál s podtitulem Stará láska nerezaví, který pořádá v sobotu 2. února v sále městyse. K tanci bude hrát Salonní orchestr Brno a cimbálová muzika Primáš. V kulturním programu plesu vystoupí členové tanečního divadla Mimi Fortunae z Brna a členové domácího divadelního spolku. Hudba začne hrát k tanci v 19,30 hod., ve 20 hod. bude ples slavnostně zahájen polonézou. Zájemci o jubilejní divadelní bál si mohou koupit vstupenky každý pátek od 18 do 19 hodin v pokladně divadla.
  • Domovinka Němčičky hledá kolegyni na záskok za dlouhodobou nemoc – pečovatelka na směny v nepřetržitém provozu. Výhodou kurz pracovníka v sociálních službách, praxe v pečování, empatie ke starým lidem, vstřícnost, laskavost. Informace na tel. 777 708 765.
  • Hotel Kraví Hora v Bořeticích přijme do svého týmu na HPP POMOCNOU SÍLU DO KUCHYNĚ. Nástup možný únor – březen 2019. Své životopisy můžete zasílat na mail reditel@kravihora.cz nebo tel.: 724 558 277.
  • Chráněné bydlení Mirandie a Arkénie v Brumovicích, poskytující sociální služby pro osoby s mentálním postižením, hledá do svého týmu pracovníky přímé péče. Nástup možný ihned. Bližší informace na vývěsce obecního (městského) úřadu nebo na telefonu 777 936 577.
  • Provoz dřevovýroby v Kloboukách u Brna zabývající se výrobou palet a beden hledá do svého provozu pracovníky na pozice dělník obsluha stroje přípravy materiálu a kompletář výrobků. Nástup ihned. Práce vhodná spíše pro muže a to i důchodce. Společnost nabízí zaměstnanecké benefity. Zájemci se mohou hlásit na telefonu 604 233 440 u paní Hovězákové.
  • Firma BV Brumovice výtahy s.r.o. hledá pracovníka na pozici: MONTÉR VÝTAHŮ, SERVISNÍ PRACOVNÍK. Popis pracovní náplně: montáže výtahů a servisní činnost na výtazích. Velikost úvazku: HPP na dobu neurčitou se zkušební dobou. Požadavky na kandidáta/tku: pracovní flexibilita, manuální zručnost, zodpovědnost, schopnost učit se novým věcem, komunikativní schopnosti, řidičské oprávnění sk. B, vyhláška č. 50/1978, praxe v oboru vítána. Firma nabízí: zajímavou, dobře placenou práci v zavedené firmě, mladý kolektiv. Kontaktní osoba: p. Václav Šemora, vaclav.semora@bvbrumovice.cz, Tel.: +420 737 444 503, Místo výkonu práce: ČR a SR
  • Úřad městyse Boleradice přijme pracovníka provozu a údržby městyse. Více informací najdete na úřední desce nebo na webových stránkách.