Hlášení – 17.1.2019

 • Vodovody a kanalizace oznamují, že od pondělí 21.1. do čtvrtka 24.1.2019 budou v naší obci provádět odečty vodoměrů. Prosí občany, kteří mají vodoměr na veřejně nepřístupném místě a nebudou doma, aby stav vodoměru opsali na lístek a připevnili jej na viditelné místo.
 • Obvodní zdravotní středisko Klobouky u Brna, MUDr. Donné, oznamuje, že v pondělí 21. ledna a v úterý 22. ledna nebude ordinovat.
 • Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice  zve k návštěvě divadla na další představení z řady předplatného “Rodiče s dětmi do divadla” a to na pohádku “Technická pohádka , aneb Jak si postavit auto”, které sehraje Divadelní soubor Eduarda Vojana z Brněnce v neděli 20. ledna 2019 v 15 hodin. Během příběhu, ve kterém musí krysák Arny a vrabčák Zíla s dalšími kamarády překonávat tisíce nečekaných překážek při stavbě auta, se dozvíte, jak je automobil sestrojen a jak funguje. Vstupenky je možné koupit v předprodeji každý pátek od 18 do 19 hodin v pokladně divadla, nebo je možná rezervace v rezervačním systému na webových stránkách divadla.
 • ZŠ a MŠ Boleradice hledá kvalifikovanou učitelku či učitele do mateřské školy. Jedná se o celý pracovní úvazek s dobou nástupu možnou ihned. Požadujeme profesionální přístup, vstřícné chování k dětem i rodičům. Nabízíme kvalitní zázemí, klidné prostředí a menší počet dětí ve třídě. Zájemci mohou poslat životopis na e-mail: reditelka@boleradice.cz nebo telefonovat na číslo 722 199 668.
 • Oznamujeme občanům, že svoz vánočních stromků bude v pátek 18.1.2019.
 • Občanské sdružení Nedánov vás zve v sobotu 19.1.2019 do sálu městyse Boleradice na výstavu a country bál, pořádaný k 20. výročí založení spolku. Program bude zahájen od 14.00hod., kdy bude otevřena výstava z činnosti a historie sdružení s přátelskou besedou. Pro večerní program našich oslav je připraven country bál, na kterém nám k poslechu a tanci zahrají trampská kapela ŠERO a bluegrassová kapela JAKSEPATŘÍ. Tanečním vystoupením nám přijedou zpestřit program Přátelé country Velké Pavlovice. A jelikož se rádi bavíme, připravena bude veselá tombola a také překvapení. Svlažit hrdla a zakousnout něco dobrého bude možné v Baru u Šerifa. Těšíme se na vaši návštěvu.
 • Divadelní spolek bratří Mrštíků zve srdečně na 25. divadelní bál s podtitulem Stará láska nerezaví, který pořádá v sobotu 2. února v sále městyse. K tanci bude hrát Salonní orchestr Brno a cimbálová muzika Primáš. V kulturním programu plesu vystoupí členové tanečního divadla Mimi Fortunae z Brna a členové domácího divadelního spolku. Hudba začne hrát k tanci v 19,30 hod., ve 20 hod. bude ples slavnostně zahájen polonézou. Zájemci o jubilejní divadelní bál si mohou koupit vstupenky každý pátek od 18 do 19 hodin v pokladně divadla.
 • Domovinka Němčičky hledá kolegyni na záskok za dlouhodobou nemoc – pečovatelka na směny v nepřetržitém provozu. Výhodou kurz pracovníka v sociálních službách, praxe v pečování, empatie ke starým lidem, vstřícnost, laskavost. Informace na tel. 777 708 765.
 • Hotel Kraví Hora v Bořeticích přijme do svého týmu na HPP POMOCNOU SÍLU DO KUCHYNĚ. Nástup možný únor – březen 2019. Své životopisy můžete zasílat na mail reditel@kravihora.cz nebo tel.: 724 558 277.
 • Chráněné bydlení Mirandie a Arkénie v Brumovicích, poskytující sociální služby pro osoby s mentálním postižením, hledá do svého týmu pracovníky přímé péče. Nástup možný ihned. Bližší informace na vývěsce obecního (městského) úřadu nebo na telefonu 777 936 577.
 • Provoz dřevovýroby v Kloboukách u Brna zabývající se výrobou palet a beden hledá do svého provozu pracovníky na pozice dělník obsluha stroje přípravy materiálu a kompletář výrobků. Nástup ihned. Práce vhodná spíše pro muže a to i důchodce. Společnost nabízí zaměstnanecké benefity. Zájemci se mohou hlásit na telefonu 604 233 440 u paní Hovězákové.
 • Úřad městyse Boleradice přijme pracovníka provozu a údržby městyse. Více informací najdete na úřední desce nebo na webových stránkách.