Hlášení – 29.11.2018

  • Úřad městyse Boleradice přijme pracovníka provozu a údržby městyse. Více informací najdete na úřední desce nebo na webových stránkách.
  • Městys Boleradice, OS Nedánov a Květiny Vystoupilová, si vás dovolují pozvat na akci Adventní tvoření a jarmark, který se bude konat v sobotu 1. prosince 2018 od 14.30 do 17.00hod v sále městyse Boleradice. Na zahájení je připraveno vystoupení dětí z naší mateřské školy a Polehrádku. S vánočním programem vystoupí hudební amtérský soubor MUZICA FELIX. Pro děti i dospělé jsou jako již tradičně připraveny zajímavé tvořivé dílny s vánoční tématikou a k zakoupení pěkné adventní a umělecké výrobky i včelařské produkty a další…. Pro všechny je připraveno drobné občerstvení. V 17:30 společně rozsvítíme vánoční strom před radnicí. Srdečně zvou pořadatelé.
  • ZŠ Boleradice hledá zástup za asistentku a vychovatelku na měsíc prosinec, zájemci se mohou hlásit u paní ředitelky na telefonním čísle: 722 199 668 nebo osobně v době od 12 hodin.
  • Firma JK TIMBER oznamuje, že prodej vánočních stromků bude zahájen dne 1.12.2018 v areálu koupaliště v Hustopečích. Prodejní doba je pondělí až neděle od 9,00 do 17,00. Nabízí široký sortiment jedlí, borovic a smrků. Těšíme se na Vaší návštěvu.