Hlášení – 9.11.2018

  • Dětská ambulance Klobouky u Brna, MUDr. Burýšková, oznamuje, že od 29. října do 7. listopadu nebude ordinovat. Zastoupena bude MUDr. Jitkou DiblíkovouKobylí 722.
  • Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice  zve k návštěvě divadla v neděli 11. listopadu. V 15 hodin uvede Tylovo divadlo z Újezda u Brna komedii Habaďůra. Hra byla vyhlášena nejlepší britskou komedií, a jak její český název napovídá, jde v ní o velkolepý podfuk. V sobotu 17. listopadu proběhne Noc divadel. Program začne už ve 14,30 hod. pohádkou Medvídek Pú a jeho přátelé, večer v 19,30 bude pokračovat představením pro dospělé s názvem Takmer všetko o mužoch v podání slovenského souboru, a ve 21,30 bude následovat beseda u cimbálu s cimbálovou muzikou Primáš. Upozorňujeme návštěvníky divadla, že si zde mohou také prohlédnout výstavu Čtvrtstoletí divadelních bálů v Boleradicích. Dále oznamujeme zájemcům, že byl zahájen předprodej Jarního předplatného, které zahrnuje 5 představení v měsících leden až květen. Abonentní vstupenky mohou být také vhodným vánočním dárkem. Vstupenky na všechna představení je možné koupit v předprodeji každý pátek od 18 do 19 hodin v pokladně divadla, nebo je možná rezervace v rezervačním systému na webových stránkách divadla.
  • Drůbežárna Prace bude v  sobotu 10.11. v 11:00 hod. prodávat: kuřice a kohouty různých barev za 180 Kč/ks, roční slepice, jatečné kachny o váze 3,5 – 4 kg za 200 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky – cena 5 Kč/ks.
  • SK Boleradice 1935, oddíl kopané sehraje v sobotu 10.11.2018 ve 14,00 hod, další mistrovské utkání v okresním přeboru na domácím hřišti se Sokolem Tvrdonice. Přijďte povzbudit naše hráče.
  • Boleradští stárci, stárky a chasa Vás srdečně zvou na letošní Martinské hody, které se budou konat v sobotu 10. listopadu od 20 hodin v sále městyse. K tanci a poslechu zahraje DH Zlaťanka. Přespolní krojovaní jsou vítáni. Občerstvení zajištěno v šenku „Bar u Sida“.