Hlášení – 7.11.2018

  • Dětská ambulance Klobouky u Brna, MUDr. Burýšková, oznamuje, že od 29. října do 7. listopadu nebude ordinovat. Zastoupena bude MUDr. Jitkou DiblíkovouKobylí 722.
  • Soukromý prodejce bude ve čtvrtek 8.11.2018 v době od 13,00 do 13,15 hod. prodávat: čerstvá vejce z Hradiště za 2 Kč/Ks  a 3,20 Kč/ks, brambory, cibuli, česnek, med, mák a bude vykupovat světlé ořechy za 120,- Kč/kg.
  • Žáci a pracovníci školy zvou všechny občany na oslavu Dne válečných veteránů a ukončení 1. světové války. Ta se koná v pátek 9.listopadu před školou. Začátek v 10,30 hod. Program zpestří příslušníci Klubu vojenské historie z Hodonína v dobových uniformách, následovat bude výstavka zbraní a výstroje s komentářem vojáků v tělocvičně. Přijďte uctít památku Válečných veteránů.
  • Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice  zve k návštěvě divadla v neděli 11. listopadu. V 15 hodin uvede Tylovo divadlo z Újezda u Brna komedii Habaďůra. Hra byla vyhlášena nejlepší britskou komedií, a jak její český název napovídá, jde v ní o velkolepý podfuk. V sobotu 17. listopadu proběhne Noc divadel. Program začne už ve 14,30 hod. pohádkou Medvídek Pú a jeho přátelé, večer v 19,30 bude pokračovat představením pro dospělé s názvem Takmer všetko o mužoch v podání slovenského souboru, a ve 21,30 bude následovat beseda u cimbálu s cimbálovou muzikou Primáš. Upozorňujeme návštěvníky divadla, že si zde mohou také prohlédnout výstavu Čtvrtstoletí divadelních bálů v Boleradicích. Dále oznamujeme zájemcům, že byl zahájen předprodej Jarního předplatného, které zahrnuje 5 představení v měsících leden až květen. Abonentní vstupenky mohou být také vhodným vánočním dárkem. Vstupenky na všechna představení je možné koupit v předprodeji každý pátek od 18 do 19 hodin v pokladně divadla, nebo je možná rezervace v rezervačním systému na webových stránkách divadla.
  • Drůbežárna Prace bude v  sobotu 10.11. v 11:00 hod. prodávat: kuřice a kohouty různých barev za 180 Kč/ks, roční slepice, jatečné kachny o váze 3,5 – 4 kg za 200 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky – cena 5 Kč/ks.
  • SK Boleradice 1935, oddíl kopané sehraje v sobotu 10.11.2018 ve 14,00 hod, další mistrovské utkání v okresním přeboru na domácím hřišti se Sokolem Tvrdonice. Přijďte povzbudit naše hráče.
  • Boleradští stárci, stárky a chasa Vás srdečně zvou na letošní Martinské hody, které se budou konat v sobotu 10. listopadu od 20 hodin v sále městyse. K tanci a poslechu zahraje DH Zlaťanka. Přespolní krojovaní jsou vítáni. Občerstvení zajištěno v šenku „Bar u Sida“.
  • TJ SPORT Němčičky příjme do pracovního zařazení: Pro – ženu: pracovní zařazení, služby v pohostinství, ubytování, sportoviště. Pro muže – pracovní zařazení údržba sportovišť v areálu a jejich vybavení, údržba budov, občerstvení, obsluha lyžařského vleku a zasněžovaní. Uchazeči se mohou hlásit na telefon 777 555 753 nebo 608 434 805 nebo přímo ve sportovním areálu v Němčičkách.
  • Hledáte tým ryze český spolupracovníků, perspektivního zaměstnavatele a příjemné pracovní prostředí? Přidejte se k týmům ve Westfalia Metal v Hustopečích. Pro nové projekty aktuálně hledáme nové kolegy/ně na pozice: Svářeče se zkušenostmi s CO2 nebo roboty, náborový příspěvek až 30.000,-Kč, Pracovníky/ce na obsluhu strojů, Manipulanty/ky, Seřizovače/ky, Vývojového Inženýra, Odbornou asistenci jednatele s anglickým jazykem. Společnost nabízí velmi zajímavé platové ohodnocení, nadstandartně placené noční směny, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování, praní a servis pracovních oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, kurzy a školení atd. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné náborové lince 800 023 008 nebo na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com. Těšíme se na Vás!