Hlášení – 31.10.2018

  • Dětská ambulance Klobouky u Brna, MUDr. Burýšková, oznamuje, že od 29. října do 7. listopadu nebude ordinovat. Zastoupena bude MUDr. Jitkou Diblíkovou v Kobylí 722.
  • Zveme občany na ustanovující zasedání Zastupitelstva městyse Boleradice, které se bude konat dnes v 18,00 hod. v sále městyse. Program jednání je vyvěšen na úřední desce.
  • SK Boleradice 1935, oddíl kopané sehraje v neděli 4.11. 2018 ve 14,00 hod, další mistrovské utkání v okresním přeboru na domácím hřišti s TJ Sokol Velké Němčice. Přijďte povzbudit naše hráče.
  • TJ SPORT Němčičky příjme do pracovního zařazení: Pro – ženu: pracovní zařazení, služby v pohostinství, ubytování, sportoviště. Pro muže – pracovní zařazení údržba sportovišť v areálu a jejich vybavení, údržba budov, občerstvení, obsluha lyžařského vleku a zasněžovaní. Uchazeči se mohou hlásit na telefon 777 555 753 nebo 608 434 805 nebo přímo ve sportovním areálu v Němčičkách.
  • Hledáte tým ryze český spolupracovníků, perspektivního zaměstnavatele a příjemné pracovní prostředí? Přidejte se k týmům ve Westfalia Metal v Hustopečích. Pro nové projekty aktuálně hledáme nové kolegy/ně na pozice: Svářeče se zkušenostmi s CO2 nebo roboty, náborový příspěvek až 30.000,-Kč, Pracovníky/ce na obsluhu strojů, Manipulanty/ky, Seřizovače/ky, Vývojového Inženýra, Odbornou asistenci jednatele s anglickým jazykem. Společnost nabízí velmi zajímavé platové ohodnocení, nadstandartně placené noční směny, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování, praní a servis pracovních oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, kurzy a školení atd. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné náborové lince 800 023 008 nebo na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com. Těšíme se na Vás!