Hlášení 16.10.2018

  • Techsport Boleradice a Veřejná obecní knihovna Vás zvou na podvečerní besedu a povídání s předčítáním na téma „TGM v našem kraji aneb byl někdy v Boleradicích?“ Jeho vzpomínky na dětství, studentská léta, lásky a bujaré časy. Vše, co prožil před „tatíčkovským“ obdobím. Také hledání, zda někdy zavítal i k nám… Konat se bude v úterý 16. října 2018 v 18:00 hod. v předsálí úřadu městyse. Doplňkem bude i mini trh propagačních materiálů a knih „Boleradský hrad“. Můžete také nahlédnout do nového sborníku „Koryfejové Boleradic“. Jste srdečně zváni.
  • Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 18.10.2018 v době od 16:00 do 16:30 hod. proběhne v naší obci očkování psů proti vzteklině. Očkovat se budou štěňata a mladí psi ve stáří 3-6 měsíců a dospělí psi. Poplatek činí 100,-Kč, očkovací průkazy s sebou!! Vystavení nového očkovacího průkazu je za 10,-Kč. Důležité upozornění: Toto očkování psů je povinné ze zákona, v případě zjištění neočkovaného psa, např. po pokousání, se chovatelé vystavují postihům plynoucím z tohoto zákona, kdy finanční pokuta může činit až několik tisíc korun. V případě zájmu mohou chovatelé požádat o naočkování kombinovanou vakcínou, případně o tablety na odčervení nebo přípravky proti blechám a klíšťatům.
  • SK Boleradice 1935, oddíl kopané sehraje v neděli 21. 10. 2018 v 14,30 hod, další mistrovské utkání v okresním přeboru na domácím hřišti s TJ Sokol Křepice. Přijďte povzbudit naše hráče.
  • Divadelní spolek bratří Mrštíků uvede v neděli 21. října v 15.00 hodin poslední letošní reprízu černé komedie Jezinky a bezinky. Vstupenky je možné koupit v předprodeji v pátek od 18 do 19 hodin nebo před začátkem představení.
  • Občanské sdružení Nedánov, zve všechny děti a rodiče na lampionovou procházku Boleradicemi. Sraz účastníků je v pátek 26.10.2017 v 17:30 hod na plácku před radnicí. Na konci této cesty bude připraven krátký program, sladká odměna a něco pro zahřátí.