Hlášení – 5.10.2018

 • Obvodní zdravotní středisko Klobouky u Brna, MUDr. Donné, oznamuje, že 8 a 9. října nebude ordinovat.
 • Oznamujeme občanům, že volby do zastupitelstva obce a volby do Senátu Parlamentu ČR proběhnou ve dnech 5.- 6. 10. 2018. Volební místnost v přísálí úřadu bude otevřena v pátek od 14,00 do 22,00 hod., v sobotu od 8,00 do 14,00 hod. Kdo z občanů se nemůže dostavit ze zdravotních důvodů do volební místnosti a chtěl by volit, ať se nahlásí na našem úřadě. Členové volební komise jej navštíví v době voleb s přenosnou volební urnou.
 • Oznamujeme občanům, že dne 18.10.2018 v době od 16:00 do 16:30 hod. proběhne v naší obci očkování psů proti vzteklině. Očkovat se budou štěňata a mladí psi ve stáří 3-6 měsíců a dospělí psi. Poplatek činí 100,-Kč, očkovací průkazy s sebou!! Vystavení nového očkovacího průkazu je za 10,-Kč. Důležité upozornění: Toto očkování psů je povinné ze zákona, v případě zjištění neočkovaného psa, např. po pokousání, se chovatelé vystavují postihům plynoucím z tohoto zákona, kdy finanční pokuta může činit až několik tisíc korun. V případě zájmu mohou chovatelé požádat o naočkování kombinovanou vakcínou, případně o tablety na odčervení nebo přípravky proti blechám a klíšťatům.
 • SK Boleradice 1935, oddíl kopané sehraje v neděli 7. 10. 2018 v 15,00 hod, další mistrovské utkání v okresním přeboru v Moravském Žižkově s TJ Moravský Žižkov. Přijďte povzbudit naše hráče.
 • Zveme vás na Výstavu korespondence a fotografií z I. světové války věnovaná rodákům z Boleradic a jejich rodinám. Výstava bude přístupná každou neděli a během představení v divadle a to až do neděle 14. října. Jsou na ní vystaveny dokumenty, kroniky i fotografie z první světové války, které si zaslouží zcela jistě vaši pozornost.
 • Občanské sdružení Nedánov, zve všechny děti a rodiče na lampionovou procházku Boleradicemi. Sraz účastníků je v pátek 26.10.2017 v 17:30 hod na plácku před radnicí. Na konci této cesty bude připraven krátký program, sladká odměna a něco pro zahřátí
 • Mateřské centrum Na Myšáku v obci Těšany vás srdečně zve na podzimní bazárek dětského oblečení, sportovního vybavení, hraček a potřeb pro maminky a miminka, který se koná v sobotu 6. října 2018 od 9 do 11.30 hodin v tělocvičně Základní školy Těšany (bočním vstupem).
 • Firma MOS Šitbořice, spol. s.r.o. přijme do HPP obchodního zástupce. Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, samostatnost a flexibilitu. Více informací na tel.: 519 421 683 nebo e-mail: info@mos-sitborice.cz.
 • Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme pracovnici na pozici Zástupce vedoucí prodejny v Brumovicích. Nástup je možný ihned. Více informací na prodejně nebo na tel. čísle 725 941 438.
 • Ekocentrum Trkmanka Velké Pavlovice hledá do svého týmu kolegu na pozici lektora. Bližší informace najdete na stránkách www.ekocentrum-trkmanka.com.
 • Společnost Polyplast, s.r.o. hledá uklízečku na zkrácený úvazek. Bližší informace získáte na telefonním čísle: 724 570 773 nebo přímo v sídle společnosti.