Hlášení – 1.8.2018

  • Výbor ČZS upozorňuje členky svazu, že rozpis na zalévání květin na mostě je ve vývěsce ČZS.
  • Vinařský spolek Boleradice ve spolupráci s firmou Lipera Velké Bílovice pořádá v pátek  3.8. Seminář s názvem: ,,Speciální produkty pro vinobraní 2018 “. Přednáška  se zaměřením zejména  na malovinaře a produkty  pro ně. Začátek akce se uskuteční v obecní restauraci v 18:00 hod.
  • Soukromý prodejce bude ve čtvrtek 2.8.2018 v době od 13,00 do 13,15 hod. prodávat: čerstvá vejce z Hradiště za 2,- Kč/ks a 3,20 Kč/ks, brambory, švestky, zeleninu a mák.
  • Diakonie BETLÉM srdečně zve všechny na divadelní představení, které se koná ve čtvrtek 2. srpna od 19 hodina na terase Domova Betlém v Kloboukách u Brna. Dvorní divadlo přijede do Betléma již potřetí a tentokrát s hrou Enigmatické variace, která jistě uspokojí milovníky detektivek, dramatu, komedie i romantiky. Představení ve stínu vinné révy a se skleničkou dobrého vína je ideálním tipem na letní večer. Vstupné činí 250 korun.
  • Dětská ambulance Klobouky u Brna, MUDr. Burýšková, oznamuje, že po dobu prázdnin bude každé pondělí ordinovat do 16 hodin.
  • Firma POLYPLAST hledá pracovníka na pozici SEŘIZOVAČ STROJŮ/SKLADNÍK. Náplň práce: seřízení a spouštění vstřikovacích a vyfukovacích lisů, menší opravy strojů, výměna forem. Navážení materiálu a vychystávání zboží k expedici. Pracovník musí být manuálně zručný. V případě zájmu prosím volejte na telefon: 608 235 323.
  • Základní škola Šitbořice nabízí s nástupem od srpna nebo od září 2018  pracovní místo pomocné kuchařky ve školní jídelně. Bližší informace sdělí ředitelství Základní školy Šitbořice.
  • STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. –  prodejna stavebnin v Hustopečích přijme do stálého pracovního poměru skladníka pro tuto prodejnu. Dobré platové podmínky, příjemný  kolektiv, nové moderní pracoviště, zaměstnanecké bonusy. Nástup možný ihned. Dále přijme z řad studentů brigádníky na letní měsíce (červenec, srpen). Bližší informace na prodejně stavebnin v Hustopečích nebo na tel. čísle 519 333 444.