Hlášení – 23.7.2018

  • Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat v úterý 24.7.2018 od 11:10  do 11:30 h , borůvky, nové brambory a okurky nakladačky ze Znojma, meruňky a broskve ze Strážnice, novou cibuli, nový Český česnek, domácí  rajčata a papriky. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Prodávají i olejové svíčky za 10 Kč/Ks . Řidič přijímá objednávky na okurky nakladačky na telefonním čísle: 606 575 578.
  • Vážení rodiče a milí žáci. Prázdniny jsou v plném proudu, přesto zveme žáky, kteří mají čas a chuť přijít do školy, na prázdninovou pomoc na školní zahradě. Pomůžeme rostlinkám a také si pohrajeme a popovídáme. Setkání se koná tuto středu 25.7. v době od 9 do 12 hod. Srdečně zveme všechny žáky. Na setkání se těší Petra Appeltauerová.
  • Vodovody a kanalizace oznamují, že od pondělí 23.7. do čtvrtka 26.7.2018 budou v naší obci provádět odečty vodoměrů. Prosí občany, kteří mají vodoměr na veřejně nepřístupném místě a nebudou doma, aby stav vodoměru opsali na lístek a připevnili jej na viditelné místo.
  • Obvodní zdravotní středisko Klobouky u Brna, MUDr. Donné, oznamuje, že od 16.7 do 27.7 nebude ordinovat.
  • Dětská ambulance Klobouky u Brna, MUDr. Burýšková, oznamuje, že po dobu prázdnin bude každé pondělí ordinovat do 16 hodin.
  • Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme pracovnici na pozici Prodavačka – pokladní, na prodejnu v Brumovicích. Nástup je možný ihned, dle domluvy. Více informací na tel. čísle 725 941 438 nebo na prodejně.
  • Firma POLYPLAST hledá pracovníka na pozici SEŘIZOVAČ STROJŮ/SKLADNÍK. Náplň práce: seřízení a spouštění vstřikovacích a vyfukovacích lisů, menší opravy strojů, výměna forem. Navážení materiálu a vychystávání zboží k expedici. Pracovník musí být manuálně zručný. V případě zájmu prosím volejte na telefon: 608 235 323.
  • Základní škola Šitbořice nabízí s nástupem od srpna nebo od září 2018  pracovní místo pomocné kuchařky ve školní jídelně. Bližší informace sdělí ředitelství Základní školy Šitbořice.
  • STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. –  prodejna stavebnin v Hustopečích přijme do stálého pracovního poměru skladníka pro tuto prodejnu. Dobré platové podmínky, příjemný  kolektiv, nové moderní pracoviště, zaměstnanecké bonusy. Nástup možný ihned. Dále přijme z řad studentů brigádníky na letní měsíce (červenec, srpen). Bližší informace na prodejně stavebnin v Hustopečích nebo na tel. čísle 519 333 444.