Hlášení 4.5.2018

  • Obvodní zdravotní středisko Klobouky, dětská ambulance MUDr. Burýšková, oznamuje, že v pondělí 7.5.2018 nebude ordinovat.
  • Divadelní spolek bratří Mrštíků zve všechny milovníky divadla na  přehlídku amatérských divadelních souborů Jarní sešlost 2018. V pátek 4. května uvede divadelní soubor Cimrman Revival Sivice divadelní hru Cimrman v říši hudby. Je to hra z repertoáru Divadla Járy Cimrmana a jejími autory jsou Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak. V sobotu 5. května přivítáme v našem divadle přední amatérský soubor Vojan z Libice nad Cidlinou. Uvede komedii Nevěsta k pohledání, která je napsána na motivy slavných francouzských veseloher. V neděli 6. května uvede Divadelní soubor z Kroměříže pohádku Hurvínkovo dobrodružství. V sobotu 12. května se představí Divadelní soubor Jiráskova divadla Hronov jednou z nejslavnějších her Williama Shakespeara Sen noci svatojánské. Vstupenky na všechna představení Jarní sešlosti je možné zakoupit každý pátek od 18 do 19 hodin v pokladně divadla.
  • Místní rybářská skupina Boleradice Vás zve na „Rybářské závody o pohár starosty městyse“, které budou v sobotu 5.5.2018 od 6,00 hod.. Prodej povolenek od 5,00 hod.. Občerstvení je zajištěno.
  • SK Boleradice 1935, oddíl kopané sehraje v neděli 6.5.2018 v 16,30 hod, další mistrovské utkání na domácím hřišti se Sokolem Velké Bílovice „B“.
  • OS Nedánov Vás zve na „Výšlap za humny“, který bude v pondělí 7.5.2018. Sraz je v 17,00 hod. u horní brány hřbitova. Na krátkém výšlapu Vás čeká spousta zážitků při plnění úkolů, fáborkami vyznačená trasa a na závěr táborák. Dobroty na oheň si vezměte s sebou, pití bude zajištěno. V případě deště se akce nekoná.
  • ZŠ a MŠ Boleradice zve na zápis do MŠ Boleradice, který bude ve čtvrtek 10.5.2018 v 15:30 ve třídě MŠ. S sebou prosím doneste rodný list dítěte, občanský průkaz a doklad o pravidelném očkování dítěte (nejedná se o očkovací průkaz).
  • Právě probíhá v celé ČR veřejná sbírka na podporu výzkumu léčby rakoviny. Do této sbírky se můžete zapojit i vy. Každý dárce, který daruje minimálně 20 Kč, obdrží malý dárek – květinu. Sbírka probíhá na našem úřadě. Děkujeme za vaši podporu.
  • Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 10.5.2018 v době od 16:00 do 16:30 hod. proběhne v naší obci očkování psů proti vzteklině. Očkovat se budou štěňata a mladí psi ve stáří 3-6 měsíců a dospělí psi. Poplatek činí 100,-Kč, očkovací průkazy s sebou!! Vystavení nového očkovacího průkazu je za 10,-Kč. Důležité upozornění: Toto očkování psů je povinné ze zákona, v případě zjištění neočkovaného psa, např. po pokousání, se chovatelé vystavují postihům plynoucím z tohoto zákona, kdy finanční pokuta může činit až několik tisíc korun. V případě zájmu mohou chovatelé požádat o naočkování kombinovanou vakcínou, případně o tablety na odčervení nebo přípravky proti blechám a klíšťatům.
  • Firma Metal working CZ Kobylí hledá do pracovního poměru dělníka do výroby plastových desek. Zájemci se mohou hlásit na adrese společnosti, tel. 519 367 146 nebo e-mailem na info@metalworking.cz.
  • Dřevovýroba Klobouky u Brna hledá brigádníky – důchodce a ženy na mateřské dovolené na třídění materiálu a úklid. Pracovní úvazek 4 až 6 hodin denně v pracovní dny. Zájemci se mohou hlásit na telefonu 778 799 522.