Hlášení – 2.5.2018

  • Pošta Boleradice oznamuje, že v pátek 4.5.2018 bude mít otevřeno jen dopoledne od 8,00 do 12,00 hod.. Odpoledne bude pošta zavřena.
  • Místní rybářská skupina Boleradice Vás zve na “Rybářské závody o pohár starosty městyse”, které budou v sobotu 5.5.2018. Začátek bude v 6,00 hod., prodej povolenek od 5,00 hod.. Občerstvení je zajištěno.
  • Salon Krása růže Hustopeče příjme na plný pracovní úvazek příjemnou kadeřnici nebo kadeřníka s praxí se zájmem o práci a vzdělávání se. Kadeřnictví má zavedenou klientelu a pracuje s nejlepšími značkami a produkty na trhu. Zajímavé platové ohodnocení s možností služebního auta. Nástup možný ihned – tel. 773 078 088.
  • Kominictví Tomáš Strouhal z Křepic, provádí vložkování komínů, revize spalinových cest ke kolaudaci, pravidelné roční kontroly a čištění komínů a povinné revize kotlů Atmos, OPOP a krbů s teplovodním výměníkem BEF Home. Dále provádí montáž nerezových komínů, staví krbové obestavby dle platných norem včetně protokolu ke kolaudaci a frézuje zadehtované komíny. Objednávky na telefonu: 774 938 398 nebo na webu: www.kominem.cz  
  • Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 10.5.2018 v době od 16:00 do 16:30 hod. proběhne v naší obci očkování psů proti vzteklině. Očkovat se budou štěňata a mladí psi ve stáří 3-6 měsíců a dospělí psi. Poplatek činí 100,-Kč, očkovací průkazy s sebou!! Vystavení nového očkovacího průkazu je za 10,-Kč. Důležité upozornění: Toto očkování psů je povinné ze zákona, v případě zjištění neočkovaného psa, např. po pokousání, se chovatelé vystavují postihům plynoucím z tohoto zákona, kdy finanční pokuta může činit až několik tisíc korun. V případě zájmu mohou chovatelé požádat o naočkování kombinovanou vakcínou, případně o tablety na odčervení nebo přípravky proti blechám a klíšťatům.