Hlášení 30.4.2018

  • Sbor dobrovolných hasičů Boleradice Vás zve na „Pálení čarodějnic“, které bude dnes od 17,00 hod. v parku u hasičárny. Připraveno bude občerstvení z udírny, dva druhy točeného piva, skákací hrad a střelnice. Ve večerních hodinách bude hrát skupina ROXY.
  • Drůbežárna Prace bude zítra, v úterý 1.5.2018 ve 12:00 hod. prodávat: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky – cena 10-15 Kč/ks.
  • Pošta Boleradice oznamuje, že v pátek 4.5.2018 bude mít otevřeno jen dopoledne od 8,00 do 12,00 hod.. Odpoledne bude pošta zavřena.
  • Salon Krása růže Hustopeče příjme na plný pracovní úvazek příjemnou kadeřnici nebo kadeřníka s praxí se zájmem o práci a vzdělávání se. Kadeřnictví má zavedenou klientelu a pracuje s nejlepšími značkami a produkty na trhu. Zajímavé platové ohodnocení s možností služebního auta. Nástup možný ihned – tel. 773 078 088.
  • Kominictví Tomáš Strouhal z Křepic, provádí vložkování komínů, revize spalinových cest ke kolaudaci, pravidelné roční kontroly a čištění komínů a povinné revize kotlů Atmos, OPOP a krbů s teplovodním výměníkem BEF Home. Dále provádí montáž nerezových komínů, staví krbové obestavby dle platných norem včetně protokolu ke kolaudaci a frézuje zadehtované komíny. Objednávky na telefonu: 774 938 398 nebo na webu: www.kominem.cz